Ekran do Digital Signage w oknie witryny sklepowej

Zainstaluj ekran do Digital Signage w witrynie sklepowej, szczególnie w przypadku lokali położonych przy ruchliwych ulicach, które chcą przyciągnąć uwagę przechodniów. W tym artykule przedstawimy Ci główne powody, dla których powinieneś zainstalować go w swojej firmie.

Co to są witryny cyfrowe?

Cyfrowe witryny sklepowe, to innowacyjny system multimedialny, który umożliwia wyświetlanie reklam firmy za pomocą wewnętrznych ekranów LED. Ustawiane są w witrynie sklepowej tuż obok pozostałej ekspozycji. Są to specjalne ekrany odporne na wysokie temperatury. Dodatkowo mają zintegrowany czujnik jasności, który dostosowuje ich podświetlenie do warunków oświetleniowych w danym momencie. Stanowią one doskonałą strategię promocji produktów oraz usług marki w nowoczesny i współczesny sposób.

Komu potrzebny jest Digital Signage?

Wyświetlacze do Digital Signage polecane są dla wszystkich rodzajów branż, na przykład sklepów, ośrodków zdrowia, hoteli, biur podróży, biur nieruchomości, restauracji, centrów handlowych i wiele innych. Ekrany te zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże nasłonecznienie i zagwarantować doskonałą widoczność, pomimo złej pogody.

8 powodów, dla których warto zainstalować ekran w witrynie sklepowej

Oto 8 powodów, dla których instalacja wyświetlacza w witrynie sklepowej jest dobrym pomysłem:

1.Przyciągnij uwagę klientów: cyfrowe witryny sklepowe są najbardziej skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Mogą być one dostosowywane i aktualizowane na bieżąco. Przykładowo dzięki ścianie wideo, nazywanej również TV wall, można szybciej wyróżnić się od konkurencji.
2.Zwiększ reputację swojej firmy: zastosowanie systemu Digital Signage pomoże zwiększyć wiarygodność i zaufanie klientów. W ten sposób Twoja firma prezentuje się użytkownikom jako nowoczesny biznes, który stara się dotrzeć do swoich potencjalnych klientów za pomocą różnych mediów i platform.
3.Pokaż swoje produkty na zewnątrz: czy masz firmę przy ruchliwej ulicy handlowej? Ekspozycja w witrynie sklepowej pomoże Ci wypromować produkty znajdujące się w środku i wyróżnić te, na które masz ochotę.
4.Poprawa wizerunku marki: możesz umieścić swoje logo, wizerunek marki lub inne elementy graficzne, aby wzmocnić swoją firmę i wyróżnić się spośród innych firm.
5.Oszczędność: choć może Ci się wydawać, że instalacja wyświetlacza w witrynie sklepowej to duża inwestycja, zwróci się ona w krótkim czasie. Jest to element reklamowy o niskich kosztach utrzymania. Ponadto, można je montować i demontować bardzo tanio. Ważne jest również to, że nie ma żadnych kosztów produkcji, ponieważ strategię można stworzyć na komputerze i natychmiast załadować do programu, który wyświetli wszystko na ekranie. Jednym z dedykowanych programów do ekranów Digital Signage jest Easyscreen.tv.
6.Ulepsz promocje sezonowe: przyciągnięcie uwagi klientów jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli są to reklamy tymczasowe. Decydując się na ekspozycje w witrynach sklepowych, przeprowadzisz wysokiej jakości promocję sezonową, która przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych nabywców.
7.Tworzenie spersonalizowanych treści: możesz wybrać, co chcesz pokazać klientom przez cały czas. Masz pełną kontrolę nad swoimi przekazami reklamowymi. Możesz wstrzymać lub wznowić kampanię, kiedy tylko chcesz. Innymi słowy, możesz go włączyć lub wyłączyć kiedy tylko chcesz, nawet jeśli Twój sklep jest zamknięty, to ekrany do Digital Signage mogą być włączone 24h/7.
8.Oferuje on niezliczone możliwości: można w nim umieszczać między innymi obrazki, filmy, teksty, animacje lub co tylko potrzebujesz. Możliwości są praktycznie nieograniczone i możesz puścić wodze fantazji tak bardzo, jak tylko chcesz.

Dlatego, jeśli posiadasz firmę zlokalizowaną w centralnym punkcie handlowym miasta, instalacja interaktywnej witryny będzie najlepszym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży. Przestań wydawać pieniądze na plakaty, ulotki czy billboardy, stań się nowoczesny.