Dobra zabawa za dobre pieniądze

Czy można zarabiać na dobrej zabawie? Odpowiedź wydaje się być zbyt piękna, żeby była prawdziwa ale okazuje się, że jest taka możliwość. Poznajcie – Bubble Football. Bąbelkową piłkę nożną.

Na czym to polega?

Zasady sa bardzo proste – wskakujesz do wielkiej dmuchanej kuli i zaczynasz zabawę. Zasady są niby takie same jak przy zwykłej piłce nożnej, ale fakt bycia w dmuchanej kuli dodaje zupełnie nowy wymiar. Wywrotki, salta, spektakularne odbiory piłki to tutaj codzienność.

Gdzie można zagrać? W całej Polsce. My akurat skorzystaliśmy z usług firmy organizującej gry w Bubble Football w Poznaniu.

No dobra, ale jak na tym zarabiać?

Koszt zakupu zestawu 10 kul Bumper Ball to ok. 15 tys złotych. Przynajmniej według informacji na stronie firmy zajmującej się organizacją Eventów – Spogle.W zestawie dostajesz 10 kulek z materiału TPU (bardziej wytrzymałego niż tradycyjne PCV). Niczym się nie musisz przejmować. Transport, cło, wybranie odpowiedniego dostawcy są po stronie wspomnianej przez na firmy. Ty składasz zamówienie i czekasz. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że oprócz kulek możesz liczyć również na cały pakiet know – how. Gotowe scenariusze, zdjęcia oraz filmy, które pozwalają Ci promować swoją usługę i od razu zwiększyć szansę na zdobycie klientów. Podobono niedługo ma zostać wypuszczona usługa, w ramach której możesz wykupić miejsce na jednej z wysoko wypozycjonowanych stron w dużych polskich miastach.

Weźmy na przykład takie rozgrywki Bubble Football w Bydg. Firm jest dużo. Ale i potencjał jest duży. Duże miasto oznacza wiele okazji do zarobku oraz wielu klientów zagranicznych, którzy są skłonni zapłacić wyższą stawkę. Wspomniana już przez na firma Spogle wynajmuj kulki: www.spogle.pl/bubble-football-bydgoszcz-2i wedlug ich cennika godzina gry to 350 zł. Jak łatwo policzyć żeby inwestycja w wysokości 15 000 zł spłaciła się jak najszybciej należy zorganizować 37.5 jednogodzinnych gier. Zakłądając 2 gry dziennie daje to w zaokrągleniu 19 dni. tego typu imprezy najczęściej odbywają się w piątki i soboty – to daje nam dwa dni w tygodniu. Czyli potrzebujemy zaledwie 10 tygodni na to, żeby nasza inwestycja się zwróciła. Biorąc pod uwagę, że sezon na takie atrakcje trwa od kwietnia do końca września, wydaje się, że śmiało można załozyć, że inwestycja zwraca się w jeden sezon.

Na jakie jeszcze okazje można wynająć Bumper Ball? Okazji jest sporo – kolonie, półkolonie, urodziny, panieńskie czy festyny i pikniki. Tak na dobrą sprawę dużym plusem tego typu atrakcji jest to, że nadaje się idealnie i dla dzieciaków i dla dorosłych. A wiadomo, że na imprezy dla dzieci nikt pieniędzy nie będzie żałował. Weźmy na przykład taki festyn dla dzieciaków. Festyn trwa 5 godzin. Koszt wynajęcia kulek na 5h to minimum 1000 zł. I tak oto w jeden dzień zwróciło nam się prawie 10% inwestycji.

Czy warto?

Prawdopodobnie odpowiedź jest podobna jak w wielu wypadkach – to zależy. Jeżeli jesteś kimś kto ma do czynienia ze sportem na porządku dzienym wtedy jest to bardzo ciekawy pomysł – nauczyciel wf, trener, opiekun orlika. Dzięki swojej pracy już masz dostęp do dużej ilości potencjalnych odbiorców – dzieci i ich rodziców w klubie, szkole itp. Drugą kwestią jest promocja. Możesz oprzeć się na tradycyjnych formach – ulotka, plakata itp. Możesz też pójść w nowoczesne formy – Instagram, strona internetowa, OLX.

Niezależnie od tego co wybierzesz, jeżeli tylko jesteś chętny do pracy i zarabiania na tym, że ktoś się dobrze bawi to Bumper Ball mogą być bardzo ciekawą formą zarabiania pieniędzy