Czym są dyspensery do taśm klejących?

Jeśli kiedykolwiek używałeś taśmy klejącej, na pewno doskonale zdajesz sobie, że znalezienie jej początku i odwinięcie bywa bardzo frustrujące. Pracując np. na magazynie, gdzie non stop używa się taśmy, oczywistym jest, że firmy nie mogą sobie pozwolić na notoryczne szukanie początku taśmy. W takich zastosowaniach idealnie sprawdza się urządzenie do taśmy klejącej, które nazywamy dyspenserem.

Jest jest urządzeniem przeznaczonym do aplikacji taśmy klejącej. Przydaje się zarówno do szybkiego klejenia kartonów, oklejania paczek, jak również znakowania towarów.

Szybkie i bezpieczne klejenie paczek

Korzystanie z dyspensera do taśm to bardzo dobry sposób, aby ułatwić i usprawnić sobie pracę. To również znakomite rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie ilości zużywanej taśmy pakowej. Urządzenie to jest bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane, a dodatkowo posiada ergonomiczne rączki, które dodają komfortu podczas pracy. Taśmę pakową można szybko zaaplikować w wybranym miejscu jednym ruchem, nie martwiąc się przy tym o nierówności czy ręczne odcinanie taśmy.

Zasada działania dyspensera

Urządzenie posiada uchwyt w uniwersalnym rozmiarze, co ułatwia kontrolowanie urządzenia do taśmy klejącej, tym samym zmniejsza uczucie zmęczenia nawet podczas całego dnia pracy. Na wyjściu taśmy wbudowane są ostre ząbki, dzięki czemu nie trzeba się już męczyć z odrywaniem kawałków taśmy. Klejenie przebiega szybko, łatwo i bez niepotrzebnych nerwów. Dyspenser zazwyczaj jest wyposażony w plastikową klapkę, która mocno dociska taśmę do powierzchni, co z kolei zwiększa skuteczność klejenia i daje pewność, że całość jest dobrze zabezpieczona na czas transportu. Używanie dyspensera do taśmy znacząco przyspiesza i ułatwia pracę związaną z pakowaniem paczek.

Gdzie znajdą swoje zastosowanie?

  • sklepach stacjonarnych oraz internetowych,
  • hurtowniach,
  • magazynach,
  • biurach,
  • podczas eventów,
  • w firmach gastronomicznych.

Zapewnij sobie wygodną pracę dzięki naszym dyspenserom do taśmy pakowej.

Polecamy:
Korzyści płynące z wdrożenia systemu CRM w firmie