Ceramiczne oleje silnikowe – doskonała ochrona silnika

Żaden silnik nie może funkcjonować bez ojeju – bez niego maszyna nie odpali, metalowe elementy poprzecierają się, a jednostka napędową ulegnie awarii. Wie to każdy kierowca, nie zawsze jednak sięgamy po preparaty najwyższej jakości, a tylko takie zapewnią doskonałą ochronę, pozwalają zwiększyć osiągi i utrzymać samochód w świetnej kondycji. Jeżeli szukasz świetnego oleju zapraszamy na stronę sklepu internetowego Dbamtomam – przygotowaliśmy szeroką ofertę, składająca się wyłącznie z najlepszych produktów.

Oleje ceramiczne – nowoczesna technologia

Na rynku dostępnych jest wiele bardzo dobrych mieszanek syntetycznych, które bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, jednak oleje ceramiczne wykazują działanie jeszcze skuteczniejsze niż zwykłe oleje.

 

Oleje silnikowe ceramiczne to innowacyjne produkty, które zyskują popularność u coraz większej liczby kierowców i mechaników nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wykorzystując tę technologię w swoim samochodzie, zapewnisz swojej jednostce płynniejsze działanie i doskonale zabezpieczysz poszczególne jej elementy przed tarciem. Wszystko dzięki jeszcze trwalszemu filmowi olejowemu, znacznie lepiej trzymającemu się metalowych powierzchni.

 

Oferowane przez nasz sklep Dbamtomam preparaty to wydajne syntetyczne bazy olejowe o doskonałych parametrach dodatkowo wzbogacone o nanocząsteczki ceramiki, które świetnie wpływają na kondycję silnika. Tworzą one rewitalizującą warstwę która pokrywa metalowe powierzchnie, wygładzając je i wyrównując. Pozwala to ukryć skutecznie wszystkie uszkodzenia i niedoskonałości, co przekłada się na lepsze działanie składnika smarnego.

Oleje ceramiczne Mihel

W ofercie naszego sklepu posiadamy oleje ceramiczne Mihel oparte na działaniu nowoczesnych technologii i wykorzystaniu skutecznych dodatków. Dzięki zastosowaniu nanotechnologi w procesie produkcji posiadają wspaniałe właściwości, które jeszcze lepiej pozwalają zminimalizować współczynniki tarcia, zwiększając wydajności pojazd. Poza ochroną przed ścieraniem się oraz korozją zyskujesz także wiele innych korzyści takich jak niższe zużycie paliwa, zmniejszony pobór paliwa czy dłuższą żywotność silnika. W asortymencie Dbamtomam znajdziesz oleje o różnej gęstości takie jak 5W30, 5W40, czy 10W40, czyli mieszanki najchętniej wykorzystywane przez użytkowników samochodów osobowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Dbamtomam – oferujemy wyłącznie najwyższej klasy preparaty do Twojego samochodu i motocykla. Zadbaj o swoją maszynę i ciesz się niesamowitymi osiągami przez długi czas. Najlepsze oleje silnikowe na rynku – https://dbamtomam.pl/

Polecam:
Software house. Co wpływa na wycenę projektu aplikacji?
Sprawny przebieg kontroli jakości w firmie? Z systemem ERP!