Artykuły higieniczne Tork do łazienek

Tork, światowy lider w branży profesjonalnej, który od wielu lat dąży do poprawy higieny i pomaga klientom usprawnić ich biznes. Posiada kompleksową ofertę dla klientów z różnych segmentów rynku. W asortymencie marki znajdziemy rozwiązania dedykowane do różnych łazienek, branży przemysłowej, służby zdrowia czy gastronomii. Sprawdź, co wyróżnia markę Tork i poznaj bestsellerowe produkty.

Produkty Tork do Twojej firmy

To, co wyróżnia produkty Tork to m.in. wysoka wydajność i jakość wykonania. Dozowniki Tork wykonane są z odpornych na uszkodzenia materiałów i dostępne są w wersji ABS lub ze stali nierdzewnej. Higieniczne i wydajne systemy dozowania Tork zostały opracowane z myślą o ograniczeniu zużycia i ilości odpadów, dzięki czemu wydają papier zawsze po jednym listku. Oferowane przez firmę Tork produkty są przetestowane i sprawdzone, dlatego odpowiadają potrzebom klientów z różnych branż. W asortymencie znajdziemy różne rodzaje dozowników, w tym dozowniki do miejsc o bardzo dużym, średnim i małym natężeniu ruchu. A konkretnie – dozowniki na ręczniki papierowe i papier toaletowy, dozowniki do mydła i dezynfekcji, serwetniki oraz uchwyty i pojemniki na czyściwa. Tork oferuje pełną gamę dozowników i pasujących do nich wkładów – w tym m. in. wysokiej jakości, chłonne ręczniki papierowe, miękkie papiery toaletowe, delikatne dla skóry mydła do rąk czy grube i mocne czyściwa. Wybór jest naprawdę spory, dlatego dzisiaj skupimy się na najczęściej wybieranych dozownikach do łazienek.

Dozowniki Tork – bestsellery

Najczęściej wybieranymi dozownikami na ręczniki papierowe są dozowniki w roli Tork Matic H1 oraz dozowniki na ręczniki w składce Tork Xpress. Oba modele świetnie prezentują się w łazience, a przy tym podnoszą poziom higieny i ograniczają zużycie ręczników papierowych, dzięki dozowaniu odcinek po odcinku. Dozownik Tork Matic doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Jest niesamowicie pojemny, ponieważ mieści nawet 1400 ręczników na jednej rolce. Dodatkowo pozwala na kontrolowanie zużycie papieru, gwarantuje łatwe uzupełnienie i bezproblemową obsługę. Dostępny jest w wersji manulalnej oraz bezdotykowej z sensorem Intuition.

Z kolei w łazienkach o średnim lub małym natężeniu ruchu świetnie sprawdzi się dozownik na ręczniki papierowe Tork Xpress. Dzięki smukłej obudowie nie zajmuje zbyt wiele miejsca w łazience, dlatego z pewnością zmieści się w małej toalecie. Dozownik do ręczników Tork Xpress występuje w dwóch rozmiarach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz go do pomieszczenia. Dzięki dozowaniu zawsze po jednym ręczniku zapewnia komfort, wysoki poziom higieny, a przy tym zmniejsza zużycie ręczników papierowych. Ten stylowy i smukły dozownik dostępny jest w wersji manualnej w kolorze białym, czarnym oraz stalowym.

W łazienkach publicznych liczy się wydajność. Dlatego oprócz dozowników na ręczniki papierowe, które ograniczają zużycie artykułów higienicznych, marka Tork proponuje dozowniki na papier toaletowy centralnie dozowany. Tork SmartOne to najczęściej wybierany model dozownika na papier toaletowy. Dozownik podaje papier odcinek po odcinku, a więc ogranicza zużycie i poprawia higienę. Ten innowacyjny dozownik został zaprojektowany z myślą o łazienkach z dużym natężeniu ruchu ze względu na niesamowitą wydajność i solidną strukturę. To najbardziej ekonomiczny i higieniczny system w ofercie papierów toaletowych, który pozwala na zmniejszenie zużycia papieru toaletowego nawet o 40%.

Oprócz praktycznych dozowników na ręczniki papierowe i papier toaletowy warto zwrócić uwagę na podajniki do mydła Tork. Firma oferuje szeroki wybór dozowników do mydeł w pianie, płynie lub sprayu, dzięki czemu z łatwością dobierzesz produkt do swoich potrzeb. Dozowniki do mydła Tork są łatwe w stosowaniu i uzupełnianiu. Stanowią higienicznie systemy, które zapobiegają przenoszeniu drobnoustrojów. Warto podkreślić, że mydła Tork są zamknięte w hermetycznych butelkach z jednorazową pompką, dlatego masz pewność, że zawsze korzystasz z nieskażonego produktu. Jeśli zależy Ci na wydajność postaw na mydła w pianie lub sprayu, które gwarantują największą ilość doz.

Innowacyjne produkty Tork, o których warto wiedzieć

Tork dąży do poprawy higieny, dlatego cały czas wprowadza nowe innowacje. Przykładem jest m.in. nowoczesny dozownik na ręczniki papierowe poprawiający płynność ruchu w łazienkach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Tork PeakServe, bo o nim mowa, to jeden z najbardziej wydajnych dozowników na rynku. Mieści aż 2132 ręczniki i jest w stanie obsłużyć nawet o 250% więcej gości. Ten innowacyjny dozownik na ręczniki papierowe zapewnia osuszenie rąk w zaledwie 3 sekundy oraz łatwe i bezproblemowe dozowanie zawsze po jednym ręczniku. Opatentowana technologia gwarantuje sprawną wymianę wkładów w dowolnym momencie – wystarczy otworzyć dozownik i dołożyć kolejną bindę.

To co wyróżnia markę Tork to również innowacyjny system oparty na bazie danych Tork Easy Cube, który ma na celu ułatwienie sprzątania w dużych obiektach. Podłączone do sieci dozowniki informują personel sprzątający i managerów obiektów o zużyciu wkładów, co sprzyja poprawie wydajności pracy, jakości i obsłudze gości. To niewątpliwie pomocne rozwiązanie w dużych obiektach o wysokim natężeniu ruchu.

Wspominając o innowacjach ułatwiających proces sprzątania, nie zapominajmy także o opakowaniach Tork Easy Handling, które zostały opracowane z myślą o uproszczeniu otwierania, przenoszenia i utylizacji produktów. Są łatwe w transporcie i przenoszeniu za pomocą dwóch lub jednej ręki. Gwarantują również bezproblemowe otwieranie, dzięki rozwiązaniom opartym na zastosowaniu odpowiedniej taśmy lub kleju.

Wszystkie dozowniki i artykuły higieniczne Tork – ręczniki papierowe, papiery toaletowe, mydła, czyściwa i inne artykuły uzupełniające dostępne są w sklepie internetowym www.e-higiena24.pl. Sprawdź i już teraz poznaj pełną ofertę.