13 sposobów na zarobek w Internecie

Sprawdź najpopularniejsze metody na dodatkowy dochód online.

Internet jest miejscem, gdzie w zasadzie każdy może zarabiać jakieś pieniądze. Sposobów jest bardzo wiele i pewnie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Na czym można zarabiać w Internecie – kilka przykładów:

1. Pisanie – copywriting to bardzo popularna ostatnio metoda na dodatkowy dochód. Pisanie tekstów zapleczowych, artykułów sponsorowanych, tzw. precli to zajęcie, które może wykonywać każdy, kto ma “lekkie pióro”.

2. YT – złote czasy YT dawno minęły, a wiele osób twierdzi, ze jest on u schyłku. Jednak wciąż po spełnieniu określonych warunków można na nim zarobić.

3. Hostingi video -alternatywa dla YT. Dodaje się film na hosting video i promuje w celu nabicia wyświetleń, od których zależy zarobek.

4. Hostingi zdjęć – to samo co hostingi video, jednak tutaj dodaje się zdjęcia.

5. Skrócone linki – skraca się linki i dodaje je aby ludzie w nie weszli. Po czym będą musieli oni dokonać pewną czynność – odczekać kilka sekund i kliknąć w napis lub przepisać krótki tekst. Dopiero po tej czynności użytkownik serwisu zarabia.

6. Blog/strona – bardzo popularny sposób, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Są to bardzo dobre narzędzia do zarabiania. Blog lub własna strona mogą łączyć wiele metod zarabiania.

7. BUXY – klikanie, oglądanie reklam, czytanie e-maili. Listę sprawdzonych i płacących stron PTC można znaleźć m.in. na tej stronie https://jak-zarabiac.com/klikanie-w-reklamy/

8. Ankiety – wypełnianie ankiet, jeśli ktoś to lubi, to połączy przyjemne z pożytecznym.

9. Banki zdjęć – dodaje się zdjęcia na wybrane serwisy i zarabia na ich sprzedaży. Doskonały sposób zarabiania dla ludzi, których pasją jest fotografia.

10. PPD – dodawanie plików i zarabianie za każde pobranie. Ważne, aby dobrze te pliki promować. Najpopularniejszą metodą jest dodawanie ich na warezy. Jednak nie jest to metoda skuteczna przy braku niższy.

11. Reflinki – nagroda za promowanie serwisu. Może być ona jednorazowa, ale częściej wygląda ona w ten sposób, że dostajemy X% od zarobków naszych poleconych.

12. PPS – prowizja od sprzedaży towaru lub usługi.

13. Wykonywanie zleceń – wspomniane na początku pisanie, grafiki na stronę, animacje i różnego rodzaju inne zlecenia za które otrzymamy wynagrodzenie. Można się reklamować samemu lub szukać zleceń na specjalnych serwisach.

Jak widać sposobów na zarabianie w internecie jest bardzo wiele. Powyższe 13 punktów pokazuje tylko najpopularniejsze metody. Być może dla kogoś będą stanowić dobrą inspirację na rozpoczęcie takiej aktywności.

Polecamy:
Strona internetowa dla Twojej firmy – dlaczego warto przenieść biznes do internetu?