Wzrost liczby firm stawiających na eko gadżety reklamowe – jesteś wśród nich?

Butelki sportowe, bidony i kubki do kawy wielokrotnego użytku stają się coraz ważniejszą częścią oferty firm oferujących gadżety reklamowe Elbląg, w następstwie inicjatywy ograniczenia jednorazowych plastikowych butelek na wodę i kubków do kawy w celu oczyszczenia naszych oceanów i plaż.

Przeciętny dorosły kupuje co tydzień 3,36 plastikowych butelek wody, co daje 175 sztuk rocznie na osobę. Wymiana butelek na wodę wielokrotnego użytku to coś, co wszyscy możemy zrobić dla środowiska i cieszymy się, że mamy teraz ogromny wzrost liczby firm dostarczających butelki na wodę swoim pracownikom w miejscu pracy i szkół zapewniających butelkę wody swoim uczniom. Musimy sobie wszyscy w końcu uświadomić, jak ważne jest dla nas powstrzymanie zanieczyszczenia plastikiem!

Nowy krajowy program wody pitnej, który umożliwia ludziom bezpłatne uzupełnianie butelek wody w dziesiątkach tysięcy miejsc, współpracując ze sprzedawcami detalicznymi, kawiarniami, firmami i władzami lokalnymi, ma na celu zmniejszenie zużycia plastikowych butelek o miliony.

Możesz zrobić coś, wprowadzając do swojej organizacji sportowe butelki i kubki do kawy wielokrotnego użytku.

Znajdziesz dzisiaj szeroką gamę butelek na wodę, które można oznaczyć marką i przeznaczyć jako gadżety reklamowe na prezenty. Sprawdź listę aktualnych bestsellerów w tej niszy, a na pewno znajdziesz coś naprawdę interesującego. Jeśli nie widzisz aby ktoś rozdawał takie gadżety w Twojej okolicy, dlaczego nie zacząć robić tego jako pierwszy?

Właśnie po to produkowane są te po prostu oszałamiające kubki do kawy wielokrotnego użytku dla klienta. Może to być na przykład kubek termiczny z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej z szczelną pokrywką, w matowej czerni i modnym miedzianym dnie, o prostej konstrukcji, która doskonale pokazuje ich przesłanie. Papierowe kubki do kawy wyglądają wystarczająco nieszkodliwie, ale niestety są wyłożone plastikiem, aby były wodoodporne. Aby zachęcić do korzystania z kubków wielokrotnego użytku, wiele kawiarni oferuje teraz klientom, którzy kupili kubek wielokrotnego użytku, darmową kawę w określony dzień tygodnia. Sprawdź ofertę kubków do kawy wielokrotnego użytku u producentów oferujących takowe i wprowadź je w ramach gadżetów reklamowych w swojej ofercie.

Bidony jako gadżety reklamowe

Warto też zwrócić uwagę na butelki na wodę wielokrotnego użytku na każdą kieszeń oraz w ogromnej gamie stylów i kolorów. Jeśli chcesz zrobić to naprawdę solidnie – porządny producent będzie na pewno chętny do tego, by zasugerować Ci kilka opcji pasujących do Twojej marki, porozmawiaj z jednym z przyjaznych opiekunów klientów, którzy chętnie Ci pomogą. W międzyczasie zapoznaj się z aktualną ofertą butelek wielokrotnego użytku, a jeśli chcesz ożywić smak wody dla swoich klientów, czy innych osób którym zdecydujesz się wręczyć takie gadżety reklamowe, dlaczego nie wybrać butelki z zaparzaczem owocowym? Z tak wielkiego asortymentu, jaki jest dostępny dzisiaj z łatwością wybierzesz ten najpopularniejszy styl i zaczniesz inspirować swoją marką.