Wyjątkowo ekonomiczne tusze do drukarek Epson

Twoja drukarka Epson jest jedną z tych rzeczy, które zauważasz tylko wtedy, gdy przestaje działać poprawnie. Prawdopodobnie najczęstszym problemem z drukarką, który napotkasz, jest brak tuszu. Naprawa jest prosta: wystarczy wymienić tusz w drukarce. Sam wybór tegoż jest jednak nieco bardziej skomplikowany.

Oryginalny versus zamiennik do drukarki Epson – co wybrać w dobrej cenie?

Jeśli chodzi o tusz, masz wybór: kupujesz ten od producenta, albo wybierasz tańszy kompatybilny – zamiennik? Co za różnica? Aby na to odpowiedzieć, musisz wiedzieć, że są miejsca w sieci, gdzie zarówno oryginały, jak i zamienniki dostaniesz w naprawdę dobrej cenie – tusze do Epson w InkHouse są tego doskonałym przykładem. Atrament do drukarki to trudna do przełknięcia kwestia budżetowa dla każdego użytkownika domowego, jak biura.

W przypadku najlepszych drukarek takich jak Epson wkład zamienny może kosztować niemało. Zamienniki to świetna alternatywa. Jednak, aby wybrać dobrze trzeba znać różne rodzaje alternatywnych opcji, które istnieją, oraz sposób, w jaki taki zamiennik zapewnia jakość odpowiadającą lub lepszą niż markowa – przy znacznie niższej cenie.

Zamienniki – to nie klony oryginałów

W branży panuje błędne przekonanie, że wszystkie kompatybilne tusze innej marki są klonami producentów – tutaj tych od Epson. Niektóre z tej retoryki mogą mieć na celu przestraszenie klienta, aby trzymał się droższych wersji. Klony nie są tym, czego szukasz, gdy szukasz niemarkowego tuszu. Wykonywanie dokładnie tej samej kopii – jest nielegalne. Jest to sprzeczne z prawem patentowym ustanowionym przez producenta oryginalnego sprzętu.

Prawdziwi producenci nowych zamienników dokładają wszelkich starań, aby stworzyć kompatybilny, ale wyjątkowy produkt. Celem jest zaprojektowanie czegoś nowego przy niższych kosztach, które działa na tym samym poziomie lub powyżej modelu oryginału. Szukając kompatybilnego wkładu, szukaj wiarygodnych firm zajmujących się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów, a nie klonów.

Korzyści z niedrogiego atramentu do drukarek Epson

Największą i najbardziej oczywistą zaletą przejścia na niemarkowe wkłady atramentowe są pieniądze, które zaoszczędzisz. Celem produktu niemarkowego typu tusze zamienniki do Epson jest dostarczenie produktu tej samej jakości po niższych kosztach. To, ile zaoszczędzisz, zależy całkowicie od:

• rodzaju posiadanej drukarki,
• dostępności produktów niemarkowych – zamienników,
• częstotliwości wymiany tuszu.

Zacznij od sprawdzenia bieżących kosztów jakie idą na zakup tuszu każdego roku. Od tego momentu możesz rozpocząć badanie kosztów przejścia na niezawodnego producenta spoza marki. Pamiętaj, aby porównać oszczędności na podstawie liczby wkładów, które przechodzą przez Twoją drukarkę Epson. Nawet niewielka zmiana ceny zrobi różnicę, gdy spojrzy się na ilość zużytego tuszu w ciągu całego roku. Ponadto im droższe są Twoje tusze do drukarki, tym więcej możesz zaoszczędzić i koniec końców stwierdzić, że to się opłaca.