Wczasy oczyszczające – urlop marzeń

Nowy rok, a jak wiadomo jest on dla wszystkich przede wszystkim czasem nowych postanowień. U wielu z Nas jednym z nich jest zrzucenie nadmiarowego balastu w postaci nadprogramowych kilogramów po zimie. Często jednak nie wiemy do końca jak to zrobić, nie mamy w sobie aż tyle motywacji, aby się zawziąć i zmienić swoje życie.

Zmiana nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej może wydawać się nie do zrobienia. Z pomocą przychodzą gotowe diety i rozpiski ćwiczeń zamieszczane w Internecie. Czasem jednak to wciąż za mało. Widząc zapotrzebowanie na rynku biura podróży wymyśliły usługę wczasów odchudzająco – oczyszczających mających na celu wsparcie ludzi, którzy tego po prostu potrzebują.

Ostatnio w Internecie zrobiło się głośno wokół postu dr. Dąbrowskiej. Ma on swoich sprzymierzeńców i przeciwników. Dieta warzywno-owocowa jest bowiem czymś w rodzaju głodówki oczyszczającej organizm. Spożywając przez kilka do nawet kilkudziesięciu dni samych warzyw i owoców całkowicie odtruwamy organizm z zalegających toksyn. To wszystko skutkuje dodatkowo utratą tłuszczu i niechcianych kilogramów. W rzeczywistości nie jest to tak łatwe jak się wydaje, a cały proces powinien odbywać się pod okiem lekarza. Tak drastyczna zmiana może mieć bowiem skutki uboczne. Warto zaznaczyć, że niesie ona ze sobą też dużo pozytywów. Jak wiadomo w grupie siła, dlatego jeżeli nie jesteś pewien, czy robisz to dobrze, albo po prostu chcesz miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i odpocząć w malowniczym Ślemieniu koło Żywca z widokiem na Beskidy to coś specjalnie dla Ciebie! To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Urlop przyniesie ze sobą odpoczynek, ale też pokaże jak można odpoczywać wykonując w tym czasie przyjemną i dopasowaną do Ciebie aktywność fizyczną. Ponadto podawane będą posiłki dietetyczne, zgodne z założeniami diety którą wybierzesz dla siebie na konsultacji z lekarzem. Codzienne obcowanie z nowym trybem życia w miłej atmosferze pomorze przenieść Ci dobre nawyki do swojego domu i już na stałe cieszyć się dobrym samopoczuciem i szczupłą sylwetką. Ponadto post dr. Dąbrowskiej niesie ze sobą wiele plusów. I tak między innymi stosujące go pacjentki zauważyły u siebie znaczące obniżenie cholesterolu i poziomu OB, poprawienie ukrwienia organizmu, zmniejszenie poziomu toksyn i wolnych rodników w organizmie… Ma to bardzo pozytywne skutki na stan zdrowia i samopoczucie.

Jeśli masz wątpliwości lub chcesz przekonać się na własnym ciele czy faktycznie… czy to faktycznie przynosi takie efekty. Czy ty sama możesz czuć się i wyglądać lepiej z dnia na dzień za pomocą kilku małych zmian? Nie masz w sobie na tyle motywacji i samozaparcia? Skorzystaj z usług biur turystycznych oferujących wczasy oczyszczające lub chociaż zapoznaj się z ich ofertą.