Torba na weekend – potrzebna biznesmenowi?

To bardzo ważne, aby biznesmen posiadał wysokiej jakości narzędzia podróżne, które ułatwiają jego podróż i identyfikują go jako profesjonalistę. Torba podróżna weekendowa to takie narzędzie – bagaż, który powinien znajdować się w arsenale każdego mężczyzny.

bag-931937_960_720

Co to męska torba weekendowa?

Torba na weekend to torba podróżna dla dżentelmena przeznaczona do przechowywania wystarczającej ilości ubrań, przyborów toaletowych i ubocznych na długą, weekendową wyprawę.

Ten styl torby to krok w górę od zwykłego plecaka pod względem zarówno nośności, jak i stylu. Jest to z grubsza prostokątna, miękka torba, która rozpina się wzdłuż górnej części i zwykle zawiera zarówno pasek na ramię, jak i uchwyt w stylu teczki.

Jaka torba na weekend?

Prawdziwa skórzana torba na wyjazd powinna kwalifikować się jako bagaż podręczny do lotów komercyjnych. Większe od tego są tylko torby o charakterze sportowym. Z grubsza rzecz biorąc, powinieneś patrzeć na torbę o wymiarach zalecanych przez linie lotnicze.

Typowymi materiałami są nylon balistyczny, płótno, skóra lub ich kombinacja. Style mogą się znacznie różnić, ale dobre są zazwyczaj skórzane torby weekendowe w stylu biznesowym (gładkie, ciemne kolory z minimalnym kontrastem) lub w stylu marynistycznym / sportowym (ciemne płótno z jasną skórą lub odwrotnie).

I zapomnij o kołach – jeśli pakujesz ją tak, że jest zbyt ciężka – tak naprawdę nie szukasz czegoś na weekend!

Do czego służy torba weekendowa?

Już sama nazwa to wskazuje – jest przeznaczona do weekendowych wycieczek, dlatego będziesz w niej mieć kilka ubrań na zmianę, kosmetyków i niewiele więcej. Torbę tą można dopasować pod sportową kurtkę w mgnieniu oka, ale nie jest stworzona do noszenia przy garniturze. Przeznaczone są głównie do swobodnej podróży służbowej i osobistej, a nie do konferencji i spotkań biznesowych. To powiedziawszy, jeśli twoja praca nie wymaga noszenia garnituru, w każdym razie możesz polegać na torbie na weekend jako swojej torbie w ramach podróży służbowej.

Podróże lotnicze to podstawowy cel, ale nie jedyny – świetna torba taka jak te które znajdziesz tutaj https://gentle-man.pl/75-torba-weekendowa-meska sprawdzi się też jako torba na siłownię, a nawet torba plażowa, i może zmieścić się w niej cały piknik łącznie z butelką wina (zdobądź plastikowe kieliszki do wina – jeśli nie chcesz odłamków szkła na dnie swojej torby).

Dlaczego potrzebujesz torby weekendowej?

Zwykły, szkolny plecak to, powiedzmy sobie, narzędzie dla dzieci. Świetnie spisuje się w odniesieniu do podręczników i piórników, a kiedy nosisz taki, wiesz co widzą inni ludzie: dziecko w szkole (nieco wyrośnięte). Ok, gdy lecisz lub wyjeżdżasz na wyprawę, ale nie jest to dobre rozwiązanie na spacer po mieście.

Twój bagaż podróżny na kółkach jest idealny na tygodniową wycieczkę do twojego koncernu konsultingowego – ale jest zaprojektowany jako praktyczny element dla tych co udają się na dłuższe wyjazdy. Torba weekendowa zapewnia lepszą równowagę między elegancją a funkcjonalnością. Przejście na weekendową torbę oznacza że wnosić do swojego wyglądu trochę klasy. Daje także ponadczasowy wygląd – mężczyźni noszą takie same torby weekendowe na całym świecie!

[TB]

Polecamy:
Torba wielorazowa z nadrukiem