Stomatolog Konin, dentysta Konin – do kogo z bólem zęba w tym mieście?

Konin to niewielkie miasto znajdujące się w środkowej Polsce w województwie małopolskim liczące ponad 70 tys. mieszkańców. Można tam zwiedzić muzeum regionalne, łuk Napoleona w Ślesinie, pójść do parku makiet Mikroskala lub wypocząć nad jeziorem Turkusowym. Ale co zrobić jeżeli podczas naszej małej wycieczki nagle rozboli nas ząb? Gdzie w tym mieście w tym mieście szukać pomocy? Odpowiedź jest jedna! Przychodnia specjalistyczna Jowisz.

Gdzie się udać w razie bólu zęba?

Ból zęba to problem, z którym zmagamy na okrągło. Raz jest bardziej intensywny, innym razem, wystarczy tylko wziąć tabletkę przeciwbólowa i ból natychmiast ustępuje. Co zrobić w razie takiego wypadku?

Będąc w Koninie nie musimy się o to martwić. Tutejsza przychodnia lekarska, stomatologiczna i homeopatyczna Jowisz, posiada osobną ofertę stomatologiczną. W razie nagłego wypadku, wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce “stomatolog konin”, lub “dentysta konin”, a znajdziemy adres przychodni.

Oferta gabinetu stomatologicznego przychodni Jowisz

Przychodnia w swojej ofercie posiada leczenie i usuwanie zębów, zabiegi zapobiegające powstawaniu próchnicy, oraz wybielające zęby, leczenie kanałowe zęba, a także leczenie nadwrażliwości. Zapewniają, że ich zabiegi są bezbolesne, a gdy zabieg tego wymaga, praca wykonywana jest przy znieczuleniu.

Zabiegi wykonywane przez Witolda Szpaka – stomatolog konin, prowadzone są w oparciu o najwyższy standard i indywidualne podejście do pacjenta. Jego wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pozwalają na dokładną ocenę sytuacji, a także pracy na nowoczesnym sprzęcie.

Stomatolog Konin, dentysta Konin, czy to jakaś różnica?

Odnosząc nie do pochodzenia tych dwóch nazw, można by przyjąć, że stomatolog zajmuje nie całą jamą ustną, natomiast dentysta tylko zębami, ale to nieprawda!  Stomatolog i dentysta zajmują się dokładnie tym samym, różnica polega jedynie na roku ukończenia studiów.

Wszystko za sprawą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej w 2002 roku i konieczności ujednolicenia przepisów. Tym sposobem, wszyscy którzy ukończyli studia po tej dacie, otrzymali tytuł lekarza dentysty, mimo, że ich kompetencje obejmują znacznie większy anatomicznie zasięg.

Internista Konin -czego możemy oczekiwać?

W przypadku bólu zęba już wiemy do kogo nie zgłosić, a co jeżeli przydarza nam nie inne urazy? Internista Konin Maria Papiewska – Szpak, melduje swoją gotowość do rozwiązania tych problemów. Interna jest jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających specjalizacji lekarskich. Zajmuje się bowiem leczeniem chorób wewnętrznych narządów. W jej zakres wchodzi diagnostyka, profilaktyka i ogólna kontrola stanu zdrowia pacjenta. Diagnoza stawiana jest w oparciu o wyniki badań, którą przychodnia Jowisz prowadzi na miejscu.