Standy ekspozycyjne

Composition with podium for your design and advertising

Reklama i promocja może przybierać najróżniejsze formy. Wszystko po to, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i wyróżnić się na mocno konkurencyjnym rynku. Wszelkie drukowane nośniki grafiki mają za zadanie zwiększyć rozpoznawalność marki, bądź zainteresować uczestników jakimś wydarzeniem. Informacja w formie drukowanej potrafi zdziałać więcej niż jej cyfrowy odpowiednik. Analogicznie, wiele ludzi, wciąż ceni sobie bardziej czytanie tradycyjnych książek, niż cyfrowych bądź e-booków. To, jakie materiały drukowane będą najlepsze dla twojej firmy, uzależnione jest od wielu czynników.

Przeznaczenie materiałów drukowanych

Dobór odpowiednich materiałów reklamowych to niezwykle indywidualna kwestia. Wybór nośnika reklamy jest uzależniony od tego, jakie będzie jego przeznaczenie, długość czy miejsce ekspozycji, mobilność oraz to, czy materiał będzie służył promocji jednorazowego wydarzenia, czy będzie użytkowany znacznie częściej – na przykład podczas prezentacji, konferencji czy video-konferencji.

Długość ekspozycji

W zależności od tego, jak długo nośnik drukowany ma pełnić swoją funkcję reklamową, możesz wybierać spośród wielu brył, kształtów, kolorów oraz tworzyw. W zależności od tego, jak długo chcesz korzystać z nośnika promocji, wybierz odpowiednią formę dla siebie. Czy będzie to ścianka wielokrotnego użytku, czy tymczasowy stand – niech zadecydują czynniki ekonomiczne.

Miejsce ekspozycji

Materiały drukowane na kartonie, świetnie sprawdzą się podczas promocji i wydarzeń wewnątrz budynku. Mniej podatne na czynniki atmosferyczne oraz działanie promieni UV są materiały drukowane na tworzywach sztucznych.

Display reklamowy – co znajdziesz w ofercie?

Standy ekspozycyjne oferowane przez nasz sklep, to wysokiej jakości nośniki informacji i promocji. U nas znajdziesz:

  • standy ekspozycyjne półkowe;
  • standy eliptyczne;
  • płaskie standy z postaciami lub innym rodzajem informacji;
  • ścianki i monidła;
  • bramy i totemy;
  • kosze i trybunki;
  • inne, nietypowe standy.

Do każdego zlecenia pochodzimy bardzo indywidualnie i staramy się, aby nasze realizacje były odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Display reklamowy cechuje estetyczna, stabilna konstrukcja, wysokiej jakości, dokładny nadruk i laminat, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Realizujemy odważne i nietuzinkowe pomysły naszych zleceniodawców, a w razie potrzeby – służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej formy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z ofertą.

https://www.pewnybiznes.info/odzysk-opakowan-co-powinienes-wiedziec-na-ten-temat/
Konsultacje marketingowe dla firm
Co powinno znaleźć się w umowie z wykonawcą strony internetowej? Kluczowe elementy