Rozliczanie faktur online jest możliwe przy użyciu aplikacji Taxon – sprawdź!

Faktura jest to podstawowy dokument sprzedaży, zawierający szczegółowe informacje odnośnie transakcji, która miała miejsce pomiędzy pośredniczącymi stronami. Może być ona wystawiona w formie papierowej lub elektronicznej. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na tę drugą formę. Rozliczanie faktur online jest o wiele szybszym sposobem od jej tradycyjnej formy.

Innowacyjnym narzędziem, który można śmiało polecić przedsiębiorcom jest aplikacja Taxon.

Postaw na nowoczesne narzędzie od Taxon

Aplikacja do rozliczania faktur i kosztów Taxon (https://www.taxon.pl/) znacznie usprawni cały proces zarządzania firmową dokumentacją Twojej firmy. Rozliczanie faktur będzie szybkie i wygodne. To rozwiązanie, które z pewnością docenią Twoi kontrahenci. Za pomocą kilku kroków wystawisz fakturę, która automatycznie trafi do biura rachunkowego.

Jak to działa?

Wystawiasz fakturę swojemu klientowi w bezpłatnej aplikacji Taxon. Faktura jest akceptowana i automatycznie trafia do systemu księgowego. Biuro rachunkowe ją księguje, sporządza deklaracje i wysyła w Twoim imieniu do urzędu. Ty, jako klient biura rachunkowego, otrzymujesz powiadomienie w swojej aplikacji o należnościach z tytułu PIT,VAT, ZUS do zapłaty w danym miesiącu.

Sprytne i wygodne rozwiązanie. Możesz wysyłać faktury sprzedażowe i kosztowe gdziekolwiek jesteś oraz mieć pod kontrolą swoje podatki. Wszystko w jednym miejscu – Twoim telefonie.

Jakie funkcje otrzymasz w aplikacji Taxon?

Twoje biuro rachunkowe online to innowacyjne rozwiązanie, które docenią klienci. Sposób, który znacznie ułatwi Tobie prowadzenie działalności gospodarczej. Sposób, dzięki któremu skupisz się na innych ważnych aspektach biznesowych. Zaoszczędzisz stres, czas i pieniądze. Biuro rachunkowe zawsze na czas otrzyma dokumenty księgowe, a Ty będziesz miał księgowość pod kontrolą.

Dodatkowo, co miesiąc, otrzymujesz raport z podatków. Dzięki temu na bieżąco będziesz mógł monitorować swoje podatki i koszty i analizować wyniki z każdego miesiąca.

System, który integruje przedsiębiorców z biurem księgowym. Aplikacja Taxon do Twojej dyspozycji oddaje ci czat, który ma za zadanie ułatwić Tobie komunikację z księgowym. Możesz być w stałym kontakcie z biurem rachunkowym i wymieniać się wiadomościami na czacie w aplikacji. Bez konieczności kontaktu telefonicznego lub za pomocą służbowego e-maila.

Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play lub AppStore.

Wszystkie jej ustawienia bez problemu dostosujesz do swoich preferencji. Wystarczy, że wejdziesz w odpowiednią zakładkę i wybierzesz takie funkcje, które najbardziej Ci odpowiadają. Intuicyjny interfejs sprawi, że nauka tego nowego narzędzia nie przysporzy Ci żadnych problemów.. Faktury online Taxon (https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app) zna się na rzeczy. Przekonaj się sam.