Przestrzeń biurowa w domu – jak zrobić wrażenie na potencjalnym nabywcy?

Aby czuć się bardziej produktywnie w domu, czy to w pracy, czy w szkole, większość ludzi potrzebuje wygodnej, cichej przestrzeni do koncentracji.

Stanowisko pracy lub przestrzeń biurowa jest ważna podczas jesiennego rynku nieruchomości, aby kupujący mogli łatwo wyobrazić sobie, gdzie ustawić laptopa, wykonywać połączenia telefoniczne, przechowywać ważne dokumenty, pomagać w odrabianiu prac domowych, a nawet organizować małe spotkania.

Przestrzeń biurowa wymaga miejsca nie tylko do pracy, ale także do inspirowania i motywowania kreatywności. To wielofunkcyjna przestrzeń, w której meble Mebelux wpasowują się w styl nieruchomości, a nie przywodzą na myśl korporacyjne otoczenie.

Nierzadko biuro jest pierwszym lub drugim pokojem, które kupujący widzą po wejściu do nieruchomości. Kiedy wchodzi w rolę powierzchni biurowej, ten pokój musi łączyć się z nabywcą domu, nie tylko prezentując jego powierzchnię, ale także potencjalną funkcjonalność, która zapewnia produktywność. Oto, czego potrzebujesz, aby skonfigurować przestrzeń biurową, bez względu na styl projektowania wewnątrz nieruchomości.

Podstawy mebli

Zacznij od wybrania biurka sekretarki do ustawienia na ścianie ogniskowej w pokoju, aby ustawić scenę. Następnie ważne jest, aby znaleźć krzesło biurowe, które jest wygodne, ale stylowe. Nikt nie chce widzieć stosów dokumentów w całym domu lub sprzęcie biurowym, więc używaj mebli w określonym celu. Lubimy łączyć krzesła akcentujące w tym pokoju, aby zapewnić alternatywę dla pracy za biurkiem przez cały dzień. Często nasz zespół Staged Interior wykorzystuje półki, aby podkreślić pionową przestrzeń i zapewnić miejsce na książki, akcesoria, sprzęt biurowy i materiały eksploatacyjne.

Ważne, by biuro otworzyć w miejscu atrakcyjnym pod kątem dojazdu. Tutaj sensowny wydaje się Śląsk. Dlatego jeśli chcesz wynająć przestrzeń biurową być może zainteresują Cię biura do wynajęcia w Katowicach.

Rozświetl to miejsce!

Biuro wymaga odpowiedniego oświetlenia, które obejmuje zarówno oświetlenie górne, jak i zadaniowe. Podczas organizacji otwartego domu sugerujemy włączenie wszystkich świateł w tym pomieszczeniu i rozsunięcie zasłon, aby wpuścić naturalne światło. Najlepiej niech to będą trzy źródła światła rozmieszczone strategicznie w całym pomieszczeniu, aby zapewnić wystarczającą ilość światła.

Odtwórz kolor

Wielokrotnie mądry agent nieruchomości używa dywanu, aby zakotwiczyć wszystkie meble razem. To nie tylko definiuje powierzchnię, ale to główne akcesorium determinuje kolory, które dobierze się do pomieszczenia. Dodaj akcentujący kolor do pokoju co najmniej trzy razy, aby stworzyć spójny wygląd. Na przykład sprawdzi się kremowy beż na podłodze, a także na krześle biurkowym i grafice.

Inne akcesoria warte podkreślenia

Korzystając z akcesoriów wewnątrz tej przestrzeni, wybierz takie, które sprawią, że domowe biuro będzie bardziej przypominało gabinet niż biuro firmowe. Oto niektóre z elementów, które mogą sprawić, że „dom” stanie się „domem”, gdy nadejdzie czas na wystawienie nieruchomości.

Grafika na ścianę — spróbuj umieścić na ścianie unikalny element, taki jak mapa lub miasto, ale pamiętaj o kupujących. Możesz bawić się zdjęciami, obrazami na płótnie, lustrami, okuciem lub gobelinami na ścianie, aby wyrazić swoje zdanie.

Rzeźby — to akcesorium można znaleźć w metalu, drewnie, a nawet ceramice, aby pomóc określić historię, którą próbujesz opowiedzieć w pokoju. Zastanów się nad dodaniem kuli ziemskiej, szkła powiększającego, klepsydry lub rzeźbionych podpórek do książek, aby nadać przestrzeni osobowość.