Przegląd najlepszych gadżetów reklamowych dla firm

Gadżety reklamowe, które dostajemy za darmo od firm, są zazwyczaj tak zaprojektowane, że klientom nie chce się ich używać na co dzień, a tym bardziej pokazywać z nimi publicznie. Jakie najczęściej dostajemy gadżety i dlaczego nie chcemy ich używać lub nosić? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania jako użytkownicy, to łatwiej będzie nam zrozumieć, w jakie gadżety reklamowe warto zainwestować i na co zwrócić uwagę przy ich zamawianiu.

Jakość wykonania gadżetów reklamowych

Najpopularniejszym gadżetem jest długopis z logo firmy. Czy zdarzyło się Wam dostać taki, który prawie rozpadł się Wam w ręce? Czy zabralibyście go gdzieś dalej niż poza obszar własnego biurka, np. na spotkanie biznesowe?

Podobnie jest z każdym innym gadżetem reklamowym. Jeśli będzie słabej jakości to nie spełni swojego zadania, nie wyjdzie poza ramy. Może nawet przynieść odwrotny skutek od zamierzonego. Klienci utrwalą sobie skojarzenie, że niedbale wykonany gadżet źle świadczy o firmie, której logo jest na nim zaprezentowane.

Możemy zamówić torby bawełniane lub worki reklamowe z nadrukiem, które są jednymi z lepszych produktów reklamowych. Dlaczego?Ponieważ z założenia są raczej gadżetem zewnętrznym, ale nie będą tak chętnie używane, jeśli będą słabej jakości (materiał o bardzo niskiej gramaturze lub źle wykonane szycie).

 

Funkcjonalność i reklama długowieczna

Chęć używania gadżetu reklamowego, którym zostaniemy obdarowani jest związana bezpośrednio z jego funkcjonalnością. Aby klient postanowił użyć naszego gadżetu, który ma spełniać też rolę szeroko reklamującą naszą firmę, warto jest sprawić, aby wyszedł z nim na miasto. Dlatego najlepiej zainwestować w worki, torby lub plecaki reklamowe, które dla przemieszczających się po ulicach osób są przedmiotami codziennego użytku.

Nasi klienci zabiorą je zawsze wtedy kiedy, będą potrzebowali coś przenieść, schować, zabezpieczyć. A zatem produkt stanie się bezpłatnym i dobrze wykorzystanym nośnikiem reklamowym. Pomyślmy też o  zabezpieczeniu na laptopa, który chroni przed zarysowaniem i może pomieścić w przegródkach ważne dokumenty.

Teczki reklamowe zrobione z impregnowanego filcu z dodatkiem oryginalnych papierów imitującym skórę (a tak naprawdę w większości składającym się z celulozy), to coś naprawdę wyjątkowego. Zobaczcie sami bo ten gadżet prezentuje w sobie nie tylko funkcjonalność, ale i elegancki choć niezobowiązujący styl: https://panato.org/akcesoria/teczka Będzie się świetnie prezentował na spotkaniach biznesowych, zarówno w przestrzeniach korporacyjnych jak i w kawiarni.

Interesująca forma i nadruk

Worki, torby, plecaki lub teczki reklamowe wcale nie muszą być nudne. Wystarczy spojrzeć na te zaprojektowane i uszyte we wrocławskiej szwalni PANATOBag, aby przekonać się, jak bardzo stylowe mogą być mimo funkcji reklamowej naszej firmy.

Gadżety reklamowe dla firm mogą mieć różne rozmiary, różną funkcjonalność (mogą mieć kieszonki i podszewki), mogą być wykonane z różnych ciekawych materiałów, jak tyvek czy washablepaper. Można pokusić się też o elegancki grawer lub haft. Czasem duże logo nadrukowane na gadżetach reklamowych może zaburzać estetykę produktu reklamowego, jednak podane wśród interesującej formy graficznej może wyglądać naprawdę dobrze. Zresztą sprawdźcie sami: https://panato.org/realizacje