Pożyczki gotówkowe online a pożyczki gotówkowe w placówce

669743

Różnice z perspektywy klienta

Rozważania nad pobraniem kredytu w pewnej chwili zderza interesanta z pytaniem, gdzie lepiej się o pożyczkę ubiegać — zrobić to przez złożenie wniosku przez Internet czy udać się do placówki i załatwić wszystko na miejscu? Odpowiedź jest nieoczywista i składa się z kilku części. Przyjrzyjmy się im dokładniej, by odpowiedzieć na to zasadnicze pytanie. Poniżej zwrócimy uwagę na:

  1. Wygodę a bezpieczeństwo;
  2. Szybkość postępowania i podjęcia decyzji przez kredytodawcę;
  3. Tajemniczy składnik oferty pozabankowej w opozycji do banków tradycyjnych.

Wygoda

Pożyczki gotówkowe online są na tyle wygodne, że można je zamawiać wprost z ekranu smartfona, tabletu czy komputera. One nie wymagają fizycznej obecności w miejscu przetwarzania danych, dlatego są jednym z najbardziej wygodnych rozwiązań. Przebija je chyba tylko zamówienie wizyty doradcy do lokalu w wybrany przez klienta dzień i o wybranej przez niego porze. Zarówno banki, jak i firmy pozabankowe oferują możliwość skorzystania ze swoich usług przez Internet. W opozycji do usług w trybie online, wyjście do placówki wybranego kredytodawcy może wiązać się ze znaczną stratą czasu: dojazd, kolejki etc.

Bezpieczeństwo

W czasach dzisiejszych bezpieczeństwo względem przetwarzania danych osobowych jest niezwykle ważne. To pytanie jest tak na czasie, że wszystkie finansowe usługi online są ciągle zabezpieczane przed kradzieżą danych personalnych. Na szczęście są pewne państwowe mechanizmy regulujące poziomy bezpieczeństwa dla tych, którzy świadczą usługi kredytowe, więc tu nie ma żadnej różnicy, czy usługa online zostaje zamówiona w banku, czy w zaufanej firmie pozabankowej.

Szybkość przyznania kredytu

Pożyczki gotówkowe online zdecydowanie na głowę biją pożyczki z placówek na płaszczyźnie czasu, którego wymaga podjęcie decyzji przez kredytodawcę. Wynika to nie tylko z tego, że kredyt online nie wymaga nawet wychodzenia z domu, ale też z tego, że większość czynności dotyczących przetwarzania danych interesantów oraz ich weryfikacja odbywa się automatycznie, czyli wyklucza czynnik ludzki (czyt. powolne opracowanie).

Tajemniczy składnik to…

Świadczenie usług przez Internet! Być może, są to nieco zaskakujące informacje, jednak absolutnie prawdziwe. Świetnym przykładem może być firma Ekassa.pl — pozabankowy dostawca usług kredytowych — prowadząca swoją działalność online. Misją firmy jest okazywanie pomocy finansowej osobom w potrzebie, a taki internetowy tryb pracy umożliwia wcielenie tego w życie w sposób najlepszy. Ekassa.pl nie musi wydawać fortuny na utrzymanie drogich placówek (czyli płacić za wynajem lub kupno nieruchomości, opłacać rachunki z nimi związane i zatrudniać rzeszę pracowników do reprezentowania firmy przez kilka godzin na dobę). Ekassa.pl działa w Internecie, a to oznacza, że nie tylko oszczędza środki i inwestuje je w swój rozwój i tworzenie coraz bardziej zorientowanych na klienta ofert, ale też jest «czynna» 24/7. Przez całą dobę masz dostęp do pożyczek na wygodnych warunkach i z pełnią wsparcia klienta. Taki ot tajemniczy składnik kredytów online.

Wniosek

Pożyczki gotówkowe online to opcja bardzo szybka, bezpieczna i wygodna. Skorzystać z niej można zarówno w banku, jak i w firmie pozabankowej. A z nich wszystkich pięknie wyróżnia się Ekassa.pl, do której zawsze możesz zwrócić się w potrzebie.