Najlepsze witaminy do włosów dla szybszego wzrostu

Przerzedzenie włosów i wypadanie włosów to nie tylko problem, z którym borykają się starsi mężczyźni. Każdy, kto słabo się odżywia i odczuwa niedobory witamin, może doświadczyć wypadania włosów. Nawet brak równowagi w poziomie hormonów może uniemożliwić uzyskanie długich, luksusowych pukli. Na podstawie danych można stwierdzić, że około 66% amerykańskich mężczyzn doświadcza utraty włosów w wieku 35 lat. A około 40% Polaków, którzy cierpią na wypadanie włosów, to kobiety.

Na szczęście nie powinieneś mieć problemu z naprawieniem tych braków w swoim organizmie, dzięki suplementom takim jak https://medsense.pl/locerin/. Możesz też to łatwo poprawić, jedząc pokarmy bogate w witaminy. Zatem możesz zacząć przyjmować suplementy na porost włosów, aby odżywić włosy od wewnątrz i lepiej się odżywiać, aby nie tylko mieć dłuższe włosy, ale także mocniejsze i grubsze.

Więc jaki suplement witaminowy na porost włosów wybrać?

Na pewno jest w czym wybierać. Dlatego właśnie postawiliśmy sobie za cel znalezienie tych, które działają najlepiej. Sprawdźmy!

Unikalne witaminy na porost włosów z biotyną to suplementy, które wykorzystują biotynę, rozpuszczalną w wodzie witaminę z grupy B, która wspomaga wzrost włosów. Oprócz biotyny, dobrze jest gdy suplemenyt zawiera również inne witaminy, aminokwasy i zioła, które mają na celu uzupełnienie niedoborów w organizmie, które mogą być przyczyną wypadania włosów. Te składniki obejmują witaminę C, niacynę, wodorosty, miłorząb dwuklapowy, witaminę E, witaminę B-6 i kwas pantotenowy.

W przeciwieństwie do innych można znaleźć też suplement, który jest oparty na solubilizowanej keratynie z silnymi witaminami, minerałami i ziołami, takimi jak proszek z liści pokrzywy do lśniących i zdrowych włosów czy inne zapobiegające wypadaniu włosów. Są też i inne suplementy, które zawierają biotynę, kolagen, ekstrakt z bambusa, keratynę, metylosulfonylometan, keratynę, witaminę C, kwas foliowy, witaminę B12, witaminę A, witaminę D3 i tiaminę. Najlepiej gdy wszystkie te są to naturalne składniki.

Najlepsze witaminy do włosów dla szybszego wzrostu

Odżywka do włosów w tabletkach zawierająca unikalną formułę też może być dobrym wyborem, chodzi o mieszankę żelaza, cynku, witaminy C, biotyny, wapnia z innymi składnikami odżywczymi, które sprzyjają wzrostowi włosów.

Są też suplementy, które przede wszystkim zawierają biotynę, która jest rozpuszczalną w wodzie witaminą B-kompleks, która jest niezbędna do wzrostu komórek. Pomaga w produkcji aminokwasów. Jak wszyscy wiecie, aminokwasy są budulcem białka. Twoje włosy są zbudowane z keratyny, która jest białkiem. Krótko mówiąc, biotyna w tym suplemencie pomoże Twoim włosom rosnąć.

Wielu producentów oferuje unikalną formułę zawierającą biotynę i jej ekskluzywny kompleks, który zawiera na przykład hydrolizowany kolagen wzmacniający budulec włosów, niektóre z nich mają też skład zawierający siarkę dla witalności oraz wzmacniający włosy, bardzo ważny jest w tym wszystkim skrzyp polny z krzemionką, który można znaleźć w Locerin – jednym z polecanych suplementów.