Jakie są zalety ekranów diodowych?

Reklamy w postaci telebimów jest jedną z najbardziej efektywnych form reklamy. Stosowana na konferencjach, targach, firmach czy innych ważnych wydarzeniach spełnia rolę zarówno informacyjną jak i reklamową. Technologia ta systematycznie się rozwija. Wcześniej stosowane rzutniki odchodzą w niepamięć i zastępują je ekrany bezszwowe czy ekrany diodowe. Co je wyróżnia i jakie mają zalety ekrany diodowe? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Gdzie sprawdzają się ekrany diodowe?

Takie ekrany są idealnym rozwiązaniem do praktycznie każdych warunków. Stosowane są na ulicach miast jak i poza nimi. Często znajdujemy je na jakichś ważnych wydarzeniach biznesowych i nie tylko. Nie można się tutaj ograniczać! Przy odpowiednim przygotowaniu ekran diodowy można wykorzystać praktycznie wszędzie – w każdych warunkach. Ekrany diodowe są świetnym nośnikiem reklam i informacji. Dlatego zobaczymy je również w funkcji reklamy przy drodze. Wszystko to sprawia, że jest to idealne rozwiązanie reklamowe dla wielu przedsiębiorców. Sprawdź podstawowe zalety takiej technologii i zdecyduj się również Ty!

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Przede wszystkim reklamy z ekranów diodowych trafiają do szerokiego grona odbiorców. Z tego względu daje to mnóstwo rozwiązań reklamowych, które trafią do każdego przedziału wiekowego. Poza tym ekrany diodowe bardzo rzucają się w oczu. Są łatwo zauważalne co jest przecież podstawą dobrej reklamy. Takie rozwiązanie przykuje swój wzrok nawet największych ignorantów. Takie rozwiązanie cechuje również łatwość montażu. Można je zamontować praktycznie wszędzie, co jest idealnym rozwiązaniem wielu imprez i wydarzeń. Atutem jest też tutaj łatwość zaprogramowania takiego ekranu. Treść można zmieniać do woli i nie wymaga to żadnego dodatkowego nakładu pracy. Do tego wszystkiego ekrany diodowe są rozwiązaniem energooszczędnym co może znacznie przyczynić się do kosztów zapotrzebowania na prąd. Takiemu rozwiązaniu nie straszne są również promienie słoneczne – wszystko widoczne jest nawet w największym słońcu.

Na co się zdecydować?

Planujesz wynajem takiego ekranu i nie wiesz na co się zdecydować? Aktualnie na rynku istnieje wiele firm, które kompleksowo zajmą się obsługą takiego ekranu. Np. w Uplive znajdziesz ekspertów, którzy zajmą się doradztwem i wyceną wynajmu. Możliwych opcji jest wiele, dlatego warto najpierw skontaktować się z konkretną firmą i zapytać o rady, sugestie i możliwe rozwiązania.

Ekrany diodowe są świetnym rozwiązaniem, które sprawdzą się w każdych warunkach. Będą skutecznie przykuwały wzrok w pomieszczeniach jak i będą niezwykle czytelne na zewnątrz i w słońcu. Należy tu jednak pamiętać, że nie wszystkie oferty przeznaczone są do pracy na zewnątrz, tzn. nie są odporne na warunki atmosferyczne. Jest to również aspekt, który należy uzgodnić z firmą wypożyczającą taki sprzęt. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wynajmij ekran diodowy i ciesz się skuteczną i niezastąpioną formą Twojej reklamy.