Impreza Halloween? Zorganizują ją lepiej niż inni!

Dzisiaj udostępniamy garść genialnych i tanich hacków, które pomogą Ci zorganizować najlepszą imprezę Halloween w mieście. Od przerażających wystrojów, po jadalne smakołyki i wystrzałowe stroje karnawałowe, mamy wszystko przemyślane!

1. Straszne kostki lodu z pająkami

Te małe plastikowe pająki można znaleźć w prawie każdym sklepie o tej porze roku i wyglądają wspaniale po zamrożeniu w kostkach lodu. Jeśli nie możesz znaleźć pająków, prawie wszystkie plastikowe owady nadadzą podobny, przerażający klimat. Wrzuć je do tacy, dodaj wodę do każdej kostki i zamroź.

2. Przerażające głowy jabłek

Spraw, aby twoja misa była wyjątkowo przerażająca dzięki niektórym ruchomym główkom jabłek. Zdejmij skórę, a następnie ostrożnie wykroić przerażającą twarz. Można je również wykorzystać do klasycznej, łatwej gry, którą można dołączyć na każdą imprezę Halloween!

3. Udekoruj lampki herbaty przędzą – dla uzyskania efektu upiornego oświetlenia

To świetny pomysł na majsterkowanie! Weź stary szklany słoik i przyklej wokół niego sznurek – da efekt pajęczyny. Dodaj lampkę zasilaną bateryjnie, a uzyskasz bajecznie nastrojowe oświetlenie.

4. Zaskocz wszystkich błyszczącą dynią

Nie masz czasu na rzeźbienie dyni? Przykryj jedną dynię klejem i obsyp złotym lub pomarańczowym brokatem. Lub, jeśli szukasz czegoś bardziej alternatywnego, przykryj dynię kroplami kleju, a następnie posyp neonowym brokatem na wierzchu.

Dynie bez rzeźbienia stają się coraz bardziej popularne. Wykonuje całą ciężką pracę, tworząc pokaz na Halloween, i wygląda jeszcze bardziej imponująco! Dlaczego nie kupić tekturowej dyni, która może być ponownie używana każdego roku?

5. Zrób balony-duchy

Aktywuj świecący gadżet i wrzuć go do balonu, zanim zaczniesz go dmuchać. Narysuj przerażające oczy i usta, aby szybko i łatwo ozdobić imprezę. Blask będzie wyglądał niesamowicie w ciemności!

6. Zrób obrzydliwe świece z krwi

Weź czerwoną świecę i roztop ją nad nieskazitelnymi białymi świecami, aby uzyskać ohydny, krwawy efekt. Tak proste, a jak fajnie wygląda!

7. Mini dynie – opcja najłatwiejszych przekąsek na Halloween

Czy chcesz, aby Twoje Halloween było bardziej słodkie niż przerażające? Urocza i zdrowa przekąska Halloween dla dzieci nie jest już tak trudna do uzyskania! Narysuj na mandarynkach straszne busie i rozdawaj.

8. Zaopatrz się w tanie zęby wampira dla gości

Organizujesz imprezę kostiumową? Trzymaj pod ręką sztuczną krew i zęby wampira dla każdego, kto nie pojawi się w fantazyjnym przebraniu. Możesz też być w stanie kupić tanie kapelusze dla wiedźm. To prosty i tani sposób na przekształcenie gości i zaangażowanie wszystkich – bez wymówek!

9. Zmień swoją lodówkę w upiornego potwora

Małe akcenty robią duże wrażenie. Wytnij oczy i usta z czarnego bristolu i przyklej je do białej lodówki – banalne!

10. Podawaj halołinowe cheeseburgery wygłodniałym gościom

Szukasz pomysłów na jedzenie imprezę na Halloween? Spróbuj tego. Wytnij dyniowe twarze w serze, aby zrobić te przerażające burgery. To idealna przekąska w formie bufetu.