Hyundai Nexo, czyli przyszłość pod znakiem wodoru

https://nawrot.hyundai.pl/modele/nexo

Czy można jeździć samochodem i jednocześnie oczyszczać powietrze? Wydaje się niemożliwe, ale tak jest! Wszystko, dzięki SUVowi Hyundai Nexo. To przepiękny, wygodny samochód koreańskiej marki, który posiada napęd wodorowy. Poznaj bliżej ten kompleksowy SUV, by dowiedzieć się, dlaczego warto zakochać się w nim bez opamiętania! Odkryj wszystkie zalety, jakie kryją się nie tylko pod maską Hyundaia Nexo.

Hyundai Nexo – wodorowy samochód, który wyróżnia się detalami

Hyundai Nexo, którego zobaczysz międy innymi na stronie https://nawrot.hyundai.pl/modele/nexo to w pełni nowoczesny SUV, zasilany wyłącznie wodorowymi ogniwami paliwowymi. Wyróżnia się zaskakującym wręcz zasięgiem, o którym przeczytasz w kolejnych akapitach.

Jak powstał ten model? Hyundai Nexo to model, który został zbudowany na specjalnej platformie podłogowej. Została ona specjalnie przygotowana przez koreańskiego producenta do produkcji pojazdów z alternatywnym, wodorowym napędem..

Wydajność, elegancja i doskonałe wyposażenie

Co kryje się pod maską Hyundaia Nexo? Przede wszystkim znajdziesz tam ultrawydajne ogniwa paliwowe, których czas napełniania to zaledwie 5 minut. Pozwala ono pokonać Hyundaiowi Nexo aż 666 kilometrów! To rekord!

Co istotne, jedynym produktem spalania w Hyundaiu Nexo jest czysta para wodna. Samochód i Twoja jazda nim nie mają żadnego negatywnego wpływu na środowisko. Wręcz przeciwnie! Wytwarzana przez NEXO para wodna oczyszcza i filtruje powietrze. Obniża także zanieczyszczenie drobnymi pyłami.

Zachwycające wyposażenie Hyundaia Nexo

Żadna inna technologia nie doścignie wodorowej jeszcze przez długie lata. Czy wiesz, co jest absolutnie niesamowite w przypadku tego samochodu? Innowacyjny system rekuperacji – wykorzystując silnik do hamowania, system rekuperacji Nexo pozwala odzyskać energię, a tym samym ładuje akumulator.

Ekologia to jedno, ale każdemu zależy też na tym, by samochód doskonale wyglądał. Hyundai Nexo to model, który nie ma sobie równych! Linia boczna tego samochodu ma dość regularne, aczkolwiek drapieżne kształty. Posiada również kaskadowy grill, który jest cechą charakterystyczną tego SUVa. Również przedni zderzak stworzono w taki sposób, by nadawał pojazdowi wyjątkowego wyglądu.

Doskonałe dodatki i elektronika ukryta w SUVie Nexo

Co jeszcze należy wiedzieć o tym modelu? Hyundai Nexo posiada aż 12,3-calową nawigację z ekranem dotykowym. Model ten posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz podczas jazdy i to na wyciągnięcie ręki. Auto ma także ładowanie bezprzewodowe – na środkowej konsoli znajduje się panel ładujący. W Hyundaiu Nexo zastosowano też coś dla miłośników mocnego brzmienia. To system dźwiękowy KRELL, który zapewnia niezapomnianą jakość odtwarzanego dźwięku! Jeśli kochasz wydajną i szybką jazdę, jesteśmy pewni, że pokochasz też hybrydę NEXO!