Chcesz oszczędzać? Porównuj oferty finansowe online!

VISA credit card

Znalezienie dobrego konta bankowego, kredytu hipotecznego czy lokaty bankowej to nie problem, gdy ma się do dyspozycji internet – dzisiaj niemalże każda instytucja finansowa ma swoją stronę, na której można zapoznać się z jej aktualną ofertą, sprawdzić najbliższe placówki czy skontaktować się z pracownikami firmy.

Jednak wyszukiwanie atrakcyjnych ofert przez przechodzenie z jednej strony na drugą nie jest najlepszym rozwiązaniem – nie tylko zabiera dużo czasu, to jeszcze stwarza ryzyko pominięcia interesujących produktów. Aby uprościć poszukiwania, powstały specjalne rankingi, kalkulatory i porównywarki finansowe.

Co możesz porównać?

Dzięki tego rodzaju stronom poświęconym finansom można łatwo wyszukać i porównać szereg różnych produktów – użytkownicy najczęściej sprawdzają oferty kredytów gotówkowych, szybkich pożyczek, także tych pozabankowych, pożyczek i kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, kredytów dla firm, kont osobistych i firmowych, kont oszczędnościowych, także kredytów konsolidacyjnych oraz lokat bankowych.

Większość z porównywarek pozwala na przeglądanie ofert w praktycznie wszystkich instytucjach finansowych – bankowych i pozabankowych, dlatego też jak na dłoni można mieć ich propozycje, by wyselekcjonować te najbardziej atrakcyjne zgodnie ze swoimi indywidualnymi wymaganiami.

Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

Przede wszystkim pamiętaj o opcji sortowania ofert – zwykle ułożone są one zależnie od popularności czy też, według pewnej zasady, np. na początku znajdują się oferty promowane. Także wtedy, gdy uda ci się wytypować kilka ciekawych propozycji, sprawdzaj szczegóły bezpośrednio na stronach instytucji – tam znajdziesz najbardziej aktualne i dokładne informacje.

Jeżeli szukasz bogatej w możliwości i stale aktualizowanej porównywarki, wybierz Finmarket Finanse – to portal, który nie tylko zawiera rankingi, ale również znajdują się na nim pomocne artykuły i porady, opinie oraz fora internetowe poświęcone produktom finansowym. W ten sposób wybranie korzystnej oferty nie będzie żadną trudnością.