Gdzie bardziej opłaca się zlokalizować myjnię samochodową?

Myjnia samochodowa to startup, który może spłacić się w niecały rok, ale jest jeden sekret. Lokalizacja to jeden z kluczy do dochodowego biznesu.

Dlaczego nie bać się konkurencji? Poszukiwanie lokalizacji bez myjni to skazane na porażkę przedsięwzięcie. Nawet jeśli myjnia samochodowa już jest w pobliżu miejsca, które wybrałeś, nie szukaj Klondike bez konkurencji. Przyjrzyj się bliżej. Być może jest to myjnia za droga, z nie tak wysokim poziomem obsługi lub przestarzałym sprzętem. Wtedy można spróbować otworzyć myjnię i wykonywać swoją działalność naprawdę dobrze. Tak zwana poczta pantoflowa pomoże wypędzić niegdyś monopolistę.

Duży ruch nie oznacza wielu klientów

Na autostradach kierowcy jeżdżą z dużą prędkością i całą swoją uwagę poświęcają drodze. Nikt nie chce czasu na rozglądanie się i wybijanie się z rytmu jazdy dla odwiedzenia myjni samochodowej. Pamiętaj, im mniejsza prędkość jazdy na drodze, tym lepiej. Najbardziej optymalna prędkość dla właściciela myjni to 40-60 km/godz. Wtedy kierowca nie śpieszy się, więc zauważy Twoją myjnię i przyjedzie umyć samochód. Przyciągnij uwagę: ustaw znak lub baner.

Centrum miasta nie nie zawsze jest dobrym wyborem

Peryferia miasta to “kopalnia złota” właściciela myjni samochodowych. Czemu?

  • Konkurencja jest niższa;
  • Kawałek ziemi jest tańszy;
  • Perspektywa rozbudowy miasta.

Po 1-2 latach może urosnąć cała dzielnica mieszkaniowa. Klientowi łatwiej jest umyć samochód pod domem niż w zamieszaniu wybierając jeden z tysiąca w centrum miasta za wyższą cenę.

Producent myjni samochodowych Modulex

serwis samochodowy

Kolejny klucz do sukcesu nie jest tak łatwy do znalezienia: jest to opłacalny koszt budowy myjni samochodowej. W tych trudnych poszukiwaniach pomoże firma modułowo-kontenerowa „Modulex”. Od czternastu lat są ekspertami w budownictwie prefabrykowanym i wyprodukują myjnie samochodową w możliwie najkrótszym czasie. Już za miesiąc będziesz posiadał gotowy biznes. Możesz zarówno wybrać gotowe rozwiązanie firmy Modulex, jak i samodzielnie wybrać projekt i konfigurację. Ale mówimy o korzyściach, a więc: ceny za ich usługę są o 20-30 proc. niższe niż u konkurentów. Jednocześnie jakość jest na bardzo wysokim poziomie. W procesie produkcyjnym wykorzystują wyłącznie certyfikowane materiały posiadające wszelkie państwowe licencje lub certyfikaty (w tym ISO 9001).

Dzięki tym dwóm komponentom Twoja myjnia na pewno okaże się w niedalekiej przyszłości opłacalnym biznesem. Współpraca z firmą Modulex gwarantuje dobry serwis, odpowiedni cennik i wiele innych zalet.