Aangifte – aplikacja do zwrotu podatku z Holandii

Podejmując się pracy w Holandii, jesteś zmuszony wykupić obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne. W późniejszym etapie możesz starać o zwrot podatku z Holandii, jeśli wysokość Twoich zarobków nie przekroczyły 30 000 EUR. Teraz zrobisz to online. Za pomocą aplikacji Aangifte w łatwy i szybki sposób otrzymasz zwrot nadpłaconego podatku. Sprawdź, jakie to proste! Całość nie zajmie ci dużo czasu – jak wizyta w urzędzie.

Zwrot podatku z Holandii – od czego zacząć?

Rozliczenie podatku krok po kroku z Holandii można w bezpieczny sposób dokonać za pomocą aplikacji. Należy przy tym zaznaczyć, że najpierw musisz wypełnić deklaracje PIT z załącznikiem ZG i zgłosić swoje dochody zagraniczne.

Kiedy już tego dokonałeś, możesz przejść do kolejnej czynności i złożyć zeznanie podatkowe samodzielnie przy użyciu oprogramowania, które udostępnia Aangifte24. Wszelkie formalności załatwisz online i w języku polskim.

Wśród dokumentów, które będą ci potrzebne do wypełnienia wniosku, przygotuj:

  • Jaaropgave – roczne zestawienie dochodów, które jest wystawiane przez Twojego pracodawcę,
  • kopiępolskiegozeznania PIT,
  • numer BSN/SOFI oraz numer konta bankowego, na które otrzymasz zwrot podatku.

Wszystko gotowe? Wypełnij formularz zwrotu podatku z Holandii

Uzupełnij wszystkie dane, o które zostałeś poproszony w aplikacji. Następnie poznajesz kwotę podatku i kwotę za usługę, którą możesz opłacić za pomocą przelewy24.pl lub kartą VISA/ Mastercard. Skontaktuj się z doradcą, który razem z Tobą zweryfikuje wypełnione przez Ciebie dokumenty i podpowie w sprawie zaznaczenia dodatkowych ulg.

Po sprawdzeniu Twoje zeznanie jest wysyłane do urzędu Belastingdienst, a ty oczekujesz na zwrot podatku z Holandii. Prawda, że proste?

Już nie musisz składać wizyty w Urzędzie Skarbowym. Wszystko załatwisz online! Jest to wygodne rozwiązanie z kilku powodów.

Po pierwsze sporo zaoszczędzisz. Zwrot podatku z Holandii za pomocą aplikacji jest opłacalny. Płacisz tylko raz – 89 EUR, a uzyskasz weryfikację dokumentów, ewentualne poprawki, tłumaczenia pism oraz połączenie VIDEO z doradcą.

Po drugie, wszystkie formularze są w języku polskim. Nie musisz zamawiać dokumentów w języku niderlandzkim.

Po trzecie – najważniejsze – całą czynność przeprowadzisz bez wychodzenia z domu! Prosty i szybki sposób rozliczenia podatku z Holandii online. Oblicz zwrot podatku za pomocą kalkulatora Aangifte i przekonaj się, jakie to opłacalne.