Zamów opakowania z logo firmy 

packhelp-shipping-boxes

Chcesz aby Logo Twojej Firmy było zauważone i budowało pozytywny wizerunek marki produktu?Wykorzystaj do tego odpowiednie opakowania! 

Logo funkcjonuje w odpowiedniej przestrzeni. Taką przestrzeń daje Ci opakowanie z Zapakuj.to, polskiego start- upu, który posiada internetową platformę do samodzielnego projektowania i zamawiania pudełek z nadrukiem. Logo nie jest tylko znakiem graficznym, to zaplanowana identyfikacja wizualna. Znakomicie więc prezentuje się na opakowaniach produktu lub jego marki.

O firmie

Nasza firma Zapakuj.to jest nowoczesnym serwisem, który posiadając internetowy Kreator umożliwia klientowi własny projekt opakowania oraz pozwala na indywidualne zamówienie.

Opracowaliśmy prosty sposób działania kreatora. Wchodzisz na stronę internetową Naszej firmy, wybierasz odpowiedni rodzaj i rozmiar pudełka i uruchamiasz swoją wyobraźnię, projektując, dodając własną grafikę, nadruk. Najprostszy projekt – np. logo firmy na jednolitym tle – powstaje w czasie poniżej pięciu minut.

Oferta opakowań z Logo firmy

Oferujemy pudełka fasonowe, produktowe i klapkowe, które produkujemy zgodnie z pomysłem klienta. Opakowania z logo firmy prezentują się w nich znakomicie. Materiał używany do produkcji opakowań jest wysokiej klasy: wytrzymały, lekki i przyjazny dla środowiska.

W pudełkach fasonowych, model Eco White, efektownie wygląda czarny nadruk Logo na bielonej tekturze. W wariancie Eco ( najtańszym modelu), stylowo prezentuje się czarne logo firmy na tle szarej tektury.

Logo firmy lub produktu elegancko ilustrują pudełka fasonowe Full Color. Ten rodzaj opakowań przeznaczony jest dla wymagających klientów. Można w projekcie dodać ozdobniki i inne formy wykończenia ( np. matowa lub błyszcząca folia, kokarda, wstążka itp.).

W pudełkach produktowych Logo może być umieszczone na zewnątrz lub wewnątrz pudełka. Nie jest zalecane umieszczanie Loga i nadruku  w środku opakowania w przypadku bezpośredniego kontaktu z żywnością. Pudełka produktowe: klasyczne ( pionowa konstrukcja) i z wieczkiem ( pozioma konstrukcja) są świetną wizualizacją marki produktu lub Logo twojej firmy. Możliwość tworzenia na wykrojnikach pozwala na projektowanie opakowań z logo firmy w ulubionym przez klienta programie graficznym lub aplikacji.

W pudełkach klapkowych Eco, wykonanych z grubszej i wytrzymałej tektury, dostępnych w sześciu rozmiarach od 26 do 240 litrów, możliwy jest nadruk zewnętrzny i wewnętrzny. Umieszczone Logo na tych pudełkach jest znakomitym przekaźnikiem informacji o produkcie oraz płaszczyzną reklamy i promocji Twoje firmy.

Zamówienie

Zamówienie u nas realizowane jest w ciągu 14 dni, a minimalny nakład pudełek wynosi 30 sztuk. W kreatorze można jednorazowo zamówić nawet 2,5 tys. opakowań. Cena pudełka uzależniona jest od rozmiaru opakowania i jego wykończenia. Najtańsze kosztuje 1,40 zł za sztukę i to przy zamówieniu minimalnym. Płacisz online przelewem lub kartą składając zamówienie. Płatności obsługuje DotPay.

Kliknij zobacz naszą ofertę na pudełka i opakowania w zapakuj.to.