Urlop zagranicą! Gdzie bez obaw zostawić samochód?

miniature-2212976_960_720

Zbliża się twój wymarzony urlop, który zamierzasz spędzić w jakimś egzotycznym kraju. Niestety sen z powiek spędza ci myśl o dotarciu na lotnisko! Jak się tam dostać, busem, a może pociągiem? Oczywiście najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie dojechanie własnym samochodem i pozostawienie go w odpowiednio bezpiecznym miejscu czyli na parkingu.

Wybór parkingu!

Każde lotnisko ma swój parking, ale bywa tak, że znalezienie wolnego miejsca może okazać się prawdziwym wyzwaniem, a tu odprawa coraz bliżej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, zaoszczędzić czas i nie spóźnić się na lot, warto wcześniej zorientować się, co do tego, czy przypadkiem w pobliżu lotniska nie ma parkingu prywatnego. Jeśli np. lecimy z Krakowa, to problem mamy z głowy, bo zaledwie dwie minuty od portu znajduje się prywatny parking Orange, cieszący się ogromnym zainteresowaniem podróżnych. Więcej informacji można znaleźć na tej oto stronie internetowej https://orangeparking.pl/dojazd. Tu każdy może zapoznać się z jego ofertą.

Parking prywatny – zalety

pomoc drogowa autostrada a20 HamburgWybór parkingu prywatnego to nie tylko oszczędność czasu, ale również gwarancja solidności. Tu każdy klient dzięki profesjonalnej firmie ochroniarskiej może być pewny, że jego auto znajduje się we właściwych rękach 24 na dobę. Dodatkową zaletą takiego miejsca jest również jego odległość. Znajduje się jakieś dwie minuty pieszo od portu lotniczego, ale to jeszcze nie koniec. Jeśli wolimy na teren lotniska dojechać (z różnych powodów, np. zbyt duża ilość bagaży), wówczas to obsługa parkingu zapewnia transport.

Cena ma znaczenie!

Prywatny parking ma jeszcze jedną ważną zaletę. Jest zdecydowanie tańszy od tego na terenie portu lotniczego. W razie znacznie dłuższego pobytu za granicą np. kilkudniowego, klient może liczyć na zniżkę. Ponadto na stałych klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych czekają specjalne oferty w postaci dostosowanego do ich potrzeb abonamentu.

Zapytaj wcześniej!

Zanim wyruszymy w podróż, świetnie jeśli skorzystamy z opcji rezerwacji parkingu online. Po dotarciu na miejsce, będziemy mogli spokojnie odstawić samochód i zacząć myśleć o wymarzonym urlopie.