Ubezpieczenia na życie w NationaleNederlanden

pension-insurance-2296606_1280

Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i życie. Są to te wartości, o które naprawdę warto się zatroszczyć i o nie walczyć. Dlatego też wybór ubezpieczenia na życie jest doskonałym sposobem na zabezpieczenie zarówno swojej przyszłości, jak i przyszłości swoich najbliższych. Warto więc zastanowić się nad tym, czy zaopatrzenie się w polisę ubezpieczeniową nie będzie tym krokiem, który przyniesie pewność jutra i spokojne myśli na temat przyszłości całej rodziny. Jednym ze sprawdzonych ubezpieczycieli, który działa na tym rynku od dziesięcioleci jest NationaleNederlanden. Oferuje szeroki wachlarz usług, które każdy z klientów może dopasować do siebie oraz potrzeb swoich i swojej rodziny. Ubezpieczenia na życie w NationaleNederlanden to rozwiązanie dla każdego, kto jest zainteresowany finansowym zabezpieczeniem swojej przyszłości.

Od czego zależy wysokość składki ubezpieczeniowej?

Wysokość składki jest zależna od kilku czynników. Szacuje się ją na podstawie kilku składowych, które wpływają na stopień ryzyka, jakie podejmuje ubezpieczyciel. Przede wszystkim zaś towarzystwo ubezpieczeniowe bierze pod uwagę wiek, jak i stan zdrowia, a także tryb życia, jak i historia chorób w rodzinie osoby, która ma zamiar ubezpieczyć się na życie. Dla przykładu weźmy ubezpieczenia w Nationale-Nederlanden dla zdrowej, 35-letniej osoby, która decyduje się podpisać umowę na minimalny okres 10 lat. Mowa tu o ubezpieczeniu na życie połączonym z ubezpieczeniem na wypadek niezdolności do pracy. Wówczas składka ubezpieczeniowa najprawdopodobniej będzie oscylować wokół kwoty 150 złotych miesięcznie, co w przypadku śmierci bądź sytuacji, w której ubezpieczony nie będzie zdolny do pracy lub samodzielnego życia z powodów losowych, daje możliwość otrzymania kwoty w wysokości 300 tysięcy złotych. Można również zdecydować się na wyższą składkę, np. 450 złotych, a wówczas wysokość wspomnianych świadczeń wyniesie około 1 miliona złotych. Warto również pamiętać o tym, że w przypadku terminowej umowy ubezpieczenia na życie składka jest niższa niż w sytuacji, w której decydujemy się na polisę dożywotnią. Opcji związanych z wyborem ubezpieczenia na życie jest więc naprawdę wiele i są one dopasowywane do możliwości i oczekiwań klienta.

Czy warto skorzystać z ubezpieczeń na życie w NationaleNederlanden?

Zdecydowanie się na polisę na życie jest z całą pewnością właściwym krokiem, jeśli jesteś świadomy nieprzewidywalności losu, a zależy Ci na tym, by zadbać o sytuację finansową swojej rodziny w razie jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia. Niejednokrotnie jedno nieszczęśliwe wydarzenie, związane ze śmiercią lub chorobą kogoś w rodzinie, pociąga za sobą wiele następnych przykrych sytuacji – jak na przykład brak płynności finansowej lub ogromne koszta leczenia. Ubezpieczenie na życie w NationaleNederlanden może pomóc przejść przez trudne chwile Tobie i Twojej rodzinie, dając wytchnienie przynajmniej w kwestiach wszelkich zobowiązań finansowych. Dlatego też warto się poważnie zastanowić nad podjęciem decyzji o polisie na życie.