Szkolenia biznesowe Maciołek&Wspólnicy w Krakowie

obsluga-klienta

Maciołek&Wspólnicy to jedna z najlepszych, najbardziej nowoczesnych firm szkoleniowych, jakie działają obecnie na terenie Polski. Niemal 20 letnie doświadczenie w branży, ciągły rozwój, podążanie za najnowszymi światowymi trendami a także kreowanie własnych, całkowicie autorskich rozwiązań w zakresie szkoleń biznesowych – to wszystko sprawia, że Maciołek&Wspólnicy nieprzerwanie od wielu lat są jednym z liderów polskiego sektora firm szkoleniowych.

Firma Maciołek&Wspólnicy sukcesywnie rozszerza obszar swojej działalność: filie pojawiają się w kolejnych polskich miastach. Rynkiem macierzystym dla firmy Maciołek&Wspólnicy są jednak przede wszystkim dwie główne polskie metropolie: Kraków oraz Warszawa.

Oferta szkoleń biznesowych

Oferta szkoleń biznesowych Maciołek&Wspólnicy zawiera wszystkie najważniejsze rozwiązania, jakie w ogóle są realizowane przez firmę. Szkolenia zostały podzielone na siedem zasadniczych kategorii: HR, Sprzedaż, Umiejętności osobiste, Zarządzanie – doskonalenie kompetencji kierowniczych, Zarządzanie projektami, Szkolenia Twarde oraz Negocjacje.

Co ważne, żadna z kategorii szkoleń nie została potraktowana po macoszemu. W rezultacie klient znajdzie w ofercie firmy Maciołek&Wspólnicy nowoczesne, innowacyjne rozwiązanie zarówno z zakresu sprzedaży, jak i HR-u czy Zarządzania projektami. Wśród konkretnych kursów dostępnych w Krakowie znajdują się między innymi takie szkolenia, jak “Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji”, “Techniki przejmowania klientów konkurencji” czy “Budowanie i zarządzanie zespołem w oparciu o model DISC D3”. A to tylko część dostępnej oferty kursów i szkoleń.

Wszystkie szkolenia prowadzone przez firmę Maciołek&Wspólnicy charakteryzują się nowoczesną, innowacyjna strukturą, która stanowi wzorzec do naśladowania dla pozostałych firm szkoleniowych działających na terenie polski. Szkolenia organizowane przez Maciołek%Wspólnicy wyróżniają się między innymi takimi parametrami, jak 90% udział ćwiczeń praktycznych i interaktywnych w każdym szkoleniu, oparcie procesu szkoleń na modelu inwestycyjnym, wdrażanie w trakcie szkolenia aż 16 różnych narzędzi pozwalających skutecznie profilować szkolenie na każdym etapie, od diagnozy potrzeb klienta po ewaluację.

Firma Maciołek&Wspólnicy jest jednym z założycieli a także aktywnym członkiem Związku Pracodawców Firm Szkoleniowych i Rozwojowych LEWIATAN. Od roku 2014 firma posiada również prestiżowy certyfikat MSUES.

Polecane szkolenia biznesowe: