Sprawdź promocje przy kontach firmowych

Każda firma na początku swojej działalności staje przed wyborem konta firmowego, które będzie służyć do przeprowadzania wszelkich rozliczeń. Stojąc w obliczu takiego wyzwania niektórzy mogą złapać się za głowę, gdyż dostępne jest całe mnóstwo ofert różnych banków, które proponują swój usługi, często okraszone wieloma atrakcyjnymi dodatkami w postaci specjalnych usług i świadczeń. Istnieje jednak kilka banków czy instytucji, które zdecydowanie wybijają się na tle innych, zarówno poziomem usług jakie oferują, jak i zakresem swojej działalności, która jest niezwykle korzystna szczególnie dla dużych przedsiębiorstw. Atrakcyjne oferty ma między innymi Mbank oraz Idea Bank.

121198814-1024x768 (1)

Dlaczego właśnie Mbank?

Ostatnimi czasy Mbank wyszedł naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, i zaoferował niezwykle korzystną ofertę dla firm i przedsiębiorstw – konto mBiznes. Promocja natychmiast zdobyła ogromną popularność i stała się jedną z najkorzystniejszych i praktycznych ofert bankowych w Polsce. Jest ona tak rozchwytywana z jednego, bardzo prostego powodu – za opłacanie składek do ZUS klient otrzymuje comiesięczny bonus w postaci 50 złotych (rocznie 600 zł – akcja promocyjna trwa przez rok od założenia konta, można przystąpić do niej do 31 marca 2016 r.).

Firma, która podejmie się współpracy z Mbank w ofercie mBiznes, ma dodatkowo możliwość rozwijania swojego biznesu, bez przymusu ciągłego pilnowania i rozrządzania swoich pieniędzy, ponieważ w tej ofercie wlicza się również profesjonalna pomoc księgowa, której zadaniem jest dbanie o wszystkie rachunki i operacje, jakie są przeprowadzane na koncie firmy. Za korzystanie z „mKsięgowości” można otrzymać kolejny bonus 25 zł miesięcznie (300 zł rocznie).

Cała księgowość jest cały czas dostępna dla klienta, by mógł on kontrolować cały przebieg działania podejmowanego na jego rachunku. Księgowość prowadzona przed doświadczoną osobę jest kluczowa do efektywnego działania i unikania pomyłek, a Mbank doskonale zdając sobie z tego sprawę, stworzył we współpracy z serwisem superksięgowa.pl ciekawą ofertę.

W tak przesyconym rynku ofert bankowych jest to coś faktycznie przydatnego. Wirtualna księgowość stała się ostatnio bardzo popularna, ponieważ wymaga minimum zaangażowania ze strony klienta, który oddaje swoje finanse w ręce doświadczonego specjalisty. Oferta jest skierowana zarówno do nowych przedsiębiorców (mBiznes Start) jak i firm funkcjonujących dłużej niż 12 miesięcy (mBiznes Komfort).

Idea Bank? Czemu nie!

Oferta Idea Banku nie ustępuje w żaden sposób Bankowi, który w odróżnieniu od wyżej opisanych korzyści, skupia się przede wszystkim na udzielaniu premii za różne czynności, które klient podejmuje korzystając z konta. Konto „Firma to ja” które Idea Bank oferuje, to zbiór korzyści z tworzenia rachunku, w zamian dodatkowo oferując premię dochodzącą do nawet 600 zł przez 1 rok! Wystarczy być aktywnym użytkownikiem konta, a także utrzymywać odpowiednie saldo na rachunku. Różni się od mBiznesu tym, że wszelkie operacje przeprowadza się samemu, bez pomocy księgowej.

W ramach współpracy otrzymuje się darmowy program do fakturowania, a także „Idea Hub” – przestrzeń biurową w wybranych miastach, gdzie można załatwić firmowe obowiązki w przyjemnej atmosferze lub zorganizować firmowe spotkanie.

Dane oferty z tak licznymi promocjami jako specjalny dodatek zazwyczaj mają jednakże określony czas trwania, który zwykle wynosi rok od założenia konta – dlatego warto zwrócić uwagę także na opłaty. Jeżeli wciąż masz wątpliwości co do słuszności wyboru swojego konta firmowego, możesz zapoznać się ze stronami internetowymi tych banków, gdzie znajdziesz wszelkie informacje zgromadzone w jednym miejscu.

Dobrym adresem gdzie można się również udać by mieć punkt odniesienia i porównania ofert bankowych i ich korzyści na tle innych, jest następująca strona internetowa: http://kontomania.pl/ranking-kont-firmowych. Znajdziesz tam sporo informacji i porównań kont, które z pewnością pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję.