Potrzebuję nagłego zastrzyku gotówki – co robić?

Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Skorzystaj z możliwości ubiegania się o pożyczkę online, dzięki której pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet tego samego dnia. Poniżej przedstawiamy jakie warunki należy spełnić, aby ją uzyskać.

Pożyczka jako forma pieniężnej pomocy

Pożyczka to długoterminowe zobowiązanie, którego spłata rozłożona jest na miesięczne raty. Najczęściej termin spłaty pożyczki upływa w ciągu 36 miesięcy, natomiast niektóre banki i instytucje oferują dłuższe terminy spłaty zobowiązań wynoszące nawet 48 miesięcy. Ubiegając się o udzielenie pożyczki warto mieć na uwadze, że każde opóźnienie z naszej strony generuje naliczenie odsetek za zwłokę.

Jeśli cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu, proponujemy złożyć wniosek o udzielenie pożyczki online przez Internet, który oferuje nam mnóstwo korzystnych ofert.

Pożyczka bankowa online, czy pożyczka pozabankowa online?

Pożyczkę online można uzyskać zarówno w banku, jak i w instytucji pozabankowej – główna różnica między nimi dotyczy formalności.

Pożyczka bankowa online udzielana jest na podstawie posiadanej przez nas zdolności kredytowej. Jeśli jesteśmy klientami banku, to nie ma wówczas konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów, np. zaświadczenia od pracodawcy ponieważ jesteśmy sprawdzani na podstawie naszej historii w banku. Natomiast pożyczka pozabankowa online może zostać udzielona każdemu, bez względu na jego zdolność kredytową, a więc nawet i osobom zadłużonym.

Proces złożenia wniosku online w instytucji pozabankowej jest znacznie prostszy niż złożenie wniosku o udzielenie pożyczki online w banku – wystarczy wybrać odpowiadającą nam ofertę, wypełnić wniosek, w którym podajemy swoje dane, wysokość pożyczki, rat oraz termin ich spłaty. Następnie zostaniemy poproszeni o weryfikację podanych przez nas informacji poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego, najczęściej na symboliczną kwotę 1 zł. Gdy wniosek zostanie złożony, musimy odczekać dosłownie kilka minut na decyzję – czy wniosek został rozpatrzony pozytywnie, czy negatywnie. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku, pieniądze na naszym koncie mogą pojawić się nawet tego samego dnia!

W przypadku nagłych wydatków i braku wolnej gotówki warto skorzystać z pomocy jaką są pożyczki online – wniosek o jej udzielenie może zostać złożony z każdego miejsca i w każdym czasie. To duża wygoda i oszczędność czasu, niż konieczność osobistej wizyty w banku.