Myjnia bezdotykowa to biznes, który zwraca się inwestorom z nawiązką

myjnia-_-gt1

W dzisiejszych czasach rynek usług mycia pojazdów stanowią a zarazem dominują myjnie bezdotykowe. Powodem jest wzrost liczby samochodów oraz wymagania kierowców. Możecie być pewni, że samodzielne i przy tym tańsze mycie auta sprawi, że nie zabraknie potencjalnych klientów zainteresowanych taką usługą. Dla Was jako właścicieli myjni atutem są naprawdę niskie koszty inwestycji. Nie czekajcie z pomysłem na interes, który będzie strzałem w dziesiątkę.

Myjnia bezdotykowa to ciekawy pomysł na inwestycję

Obecnie większość z nas zdaje sobie już sprawę z tego, że mycie samochodu przed domem jest karalne i może być niemiłą niespodzianką w postaci mandatu. Jedynym racjonalnym wyjściem z tej sytuacji jest korzystanie z myjni bezdotykowej.

W  drodze do pracy, czy też w czasie podróży napotkamy wiele myjni, które mają różnych właścicieli i producentów. Jednak myjnia myjni nie jest równa. Dlatego Wy jako przyszli właściciele biznesu z branży motoryzacyjnej jesteście w stanie sprostać wymaganiom klientów i mile ich zaskoczyć. Jednym słowem dzięki Waszej myjni przywrócą blask swoim autom!

To przecież takie proste. Kierowca sam bez żadnej pomocy czyści swój pojazd przy pomocy narzędzia jakim jest wąż z wodą pod ciśnieniem, wykorzystując odpowiednie środki czyszczące. Wybiera program mycia i ….. tak to wszystko. Po paru minutach swobodnej, samodzielnej pielęgnacji pojazdu może odjechać. Firma Aspera znajdująca się na ul. Kolejowej 1 w Bodzechowie jest dla Was gwarantem opłacalności tego biznesu.

Firma Aspera zwiększy atrakcyjność Waszego obiektu

Firma Aspera z zamiłowania do motoryzacji stała się producentem myjni bezdotykowych w Polsce i na świecie. Ekipa firmy to profesjonaliści z dużym doświadczeniem i pasją. Oferują  usługi na najwyższym poziomie. Ich misja to solidność, niezawodność i uczciwość.

Specjalizują się w budowie nowoczesnych, samoobsługowych i bezdotykowych myjni samoobsługowych. Posiadają szeroką gamę produktów: najlepszej jakości odkurzacze, trzepaczki i inne podzespoły np. klipy do dywaników, odstojniki osadowe, kratki z uchwytami do dywaników oraz trzepaczki.

Aspera dla inwestorów posiada kompleksową ofertę począwszy od projektu po przez wykonanie i montaż odpowiednich stanowisk aż po serwis gwarancyjny.

Odwiedzając stronę internetową aspera.com.pl możecie zapoznać się ze szczegółową ofertą, którą przygotował dla Was zespół uzdolnionych twórców firmy z pasją. Przykładowe realizacje i zadowolenie klientów  to dowód na to, że jest to najlepsza jakość wykonywania usług i wysoki standard urządzeń.  Specjalność firmy to  także polityka marketingowa, którą zajmują się profesjonalnie. Promocja i reklama to asy w rękawie, które ma dla Was Aspera.

Budowa myjni bezdotykowej zależy od wielu czynników. W skład procesu inwestycyjnego wchodzą również takie ważne aspekty jak lokalizacja, stan prawny, pozwolenie na budowę, montaż myjni i jej odbiór jak i media. Aby nie popełnić żadnego błędu firma  Aspera jest do Waszej dyspozycji. Rzetelnie i szczegółowo  przy pomocy kalkulatora rentowności wyliczy Wam miesięczny zysk. Będziecie pozytywnie zaskoczeni. Ten biznes się opłaca!

Nie działajcie sami!  Aspera zaprasza do współpracy już dziś!

Kontakt:

Aspera Sp. z o.o.
email: biuro@aspera.com.pl
tel: 41 263 35 83
Polska