Stroje medyczne dla gabinetu stomatologicznego: kupić czy wynająć?

Jeśli jesteś właścicielem lub prowadzisz gabinet dentystyczny, istnieje wiele sposobów na to, jak możesz skorzystać z usług zakupy bądź wynajmu uniformów medycznych dla swoich pracowników.

Wiele gabinetów stomatologicznych wypożycza:

• ręczniki,
• maty podłogowe,
• przybory toaletowe.

Innym typowym przedmiotem wypożyczania są spodnie medyczne. Tak, dobrze to przeczytałeś. Ty i Twój personel możecie czerpać wiele korzyści z wynajmu, jeśli jesteście na tym etapie swojej działalności, że nie ma możliwości ich kupowania. Jeśli obecnie kupujesz uniformy medyczne lub co gorsza nie masz nawet polisy na nie (co powinieneś mieć, ponieważ spójny ubiór dla wszystkich pracowników to świetny ruch biznesowy i brandingowy), zastanów się, bo być może właśnie ich wypożyczenie może być najlepszą opcją dla Ciebie

Czyste, spójne – stroje medyczne gotowe, zawsze gdy ich potrzebujesz

Skorzystanie z usługi wynajmu jednolitego ubioru dla swoich pracowników daje pewność, że ​​wszyscy w gabinecie będą mieć właśnie ten bardzo pożądany jednolity wygląd. Jest to po prostu coś, co nie może mieć miejsca, jeśli każdy pracownik kupuje własny fartuch z różnych sklepów i od różnych producentów. Podczas gdy Twoja polityka odzieży medycznej w pracy może mówić „ciemnoniebieski”, zakres różnych ciemnych odcieni niebieskiego, które faktycznie widzisz, będzie ogromny. Ta gama będzie się poszerzać, ponieważ każdy pracownik ma inne procedury prania odzieży roboczej. Wypożyczone uniformy medyczne będą od samego początku wyglądać konsekwentnie i zachować ten sam wygląd po każdym praniu (ponieważ zwykle firmy wynajmujące również zajmują się praniem). Ty i Twój personel zawsze będziecie mieć świeże, czyste, higieniczne uniformy gotowe do użycia bez stresu i zamieszania.

Zachęta dla pracowników

Jednolite umundurowanie to również dodatek dla pracowników. Wartość jednolitych strojów to nie tylko wynik finansowy Twojej firmy. Taki wynajem to także świetny dodatek dla pracowników. Jeśli dopiero wprowadzasz politykę umundurowania dla swojego personelu, Twoi pracownicy mogą martwić się, że będą musieli płacić za własne uniformy. Jeśli masz już standardowy projekt, ale oni sami muszą go kupić, to nakładasz na nich konieczność wydawania ciężko zarobionych pieniędzy. Oferowanie programu wypożyczania uniformów medycznych naprawdę zmniejsza ciężar ich kupowania, ale także zmniejsza ciężar opieki nad nimi. To zdecydowana korzyść dla Twoich pracowników, jeśli jesteś na początku praktyki i zwyczajnie nie możesz sobie pozwolić na zakup odzieży medycznej dla wszystkich pracowników.

Strój medyczny – więcej niż fartuchy laboratoryjne

Owszem fartuchy laboratoryjne są podstawą większości strojów medycznych, w tym w gabinetach dentystycznych, ale era COVID-19 wymaga więcej. Wielu producentów oferuje również fartuchy izolacyjne i maski wielokrotnego użytku, co do których możesz mieć pewność, że są bezpieczne i wysterylizowane, gdy je otrzymasz, zapewniając bezpieczeństwo sobie, swoim pracownikom i pacjentom.