9 atrakcyjnych pomysłów na prezent świąteczny dla chłopaka w 2019 roku

Czym jest prezent? Prezent to dar wręczany przez darczyńcę obdarowywanej osobie. Upominki przekazuje się, aby podziękować, przeprosić, a także w czasie uroczystości i ważnych okazji związanych z życiem prywatnym oraz społecznie utrwalonymi tradycjami.

Czy prezent na święta dla chłopaka wpisuje się w tradycję? Oczywiście, że tak! Świąteczne upominki wręczane są w środowisku najbliższych osób, blisko spokrewnionych członków rodziny. Współcześnie, w 2019 roku członkiem rodziny jest też partner. Młodzi nie zawsze żyją ze sobą w postaci formalnych związków małżeńskich. Bycie partnerami czy trwanie w okresie narzeczeństwa realizuje się współcześnie znacznie dłużej niż dawniej. Z tego względu warto pamiętać o chłopaku także w czasie Bożego Narodzenia. Jest on przecież przyszłym pełnoprawnym uczestnikiem rodzinnej, świątecznej biesiady. W tym artykule poznasz 9 oryginalnych upominków dla chłopaka z okazji Bożego Narodzenia, które znajdziesz na stronach sklepu internetowego Murrano.

1. Świąteczny kubek ceramiczny

Kubek ceramiczny / źródło: Murrano.pl

Kubek ceramiczny ze świątecznym wzorem wybierzesz dla amatorów spędzania zimowych wieczorów przy rozgrzewającym naparze herbaty z dodatkiem miodu i cytryny. Spersonalizowany upominek świąteczny dopasujesz również do gracza, miłośnika pokonywania przeciwników na arenie telewizora.

2. Zestaw do whisky

Zestaw do whisky / źródło: Murrano.pl

Zestaw do whisky to propozycja upominku dla chłopaka, który preferuje ogrzewać się w iście wykwintny sposób pasujący do gentlemana. W zestawie znajdziesz karafkę z fantazyjnymi wzorami statku lub globusa, grawerowane szklanki, drewniany uchwyt z podstawką, a także opakowanie ochronne.

3. Zapalniczka plazmowa

Zapalniczka plazmowa / źródło: Murrano.pl

Eleganckie gadżety są miłością chyba każdego mężczyzny. W sklepie internetowym Murrano zakupisz grawerowaną zapalniczkę elektryczną, która sprawdzi się także w trudnych warunkach pogodowych, w czasie silnego wiatru i uporczywej ulewy. Ciesz się niezawodnym upominkiem, który wystarczy jedynie raz na bardzo długi czas ładować przy pomocy gniazdka elektrycznego lub portu USB w komputerze.

4. Metalowy plakat motoryzacyjny

Plakat metalowy / źródło: Murrano.pl.pl

Któż z nas nie miał nigdy plakatu? W Murrano zakupisz plakat o właściwościach zupełnie innych od tych, których się spodziewasz. Plakaty te posiadają grafikę wydrukowaną na metalowej płaszczyźnie. Przez to ten wyjątkowy dodatek wnętrza nie zmienia się pod wpływem czynników atmosferycznych, nie rozerwie się ani też nie zagnieciesz jego materiału. Plakat nawiązujący do hobby mężczyzny to miły pomysł na okazanie mu wsparcia i akceptacji.

5. Świąteczny kufel na piwo

Kufel / źródło: Murrano.pl

Czasami warto celebrować chwile relaksu. W święta można ofiarować chłopakowi upominek, który będzie ułatwiał mu odpoczynek. Czy piwo lepiej smakuje pite z butelki czy z puszki? Najlepsze jest to sączone ze spersonalizowanego kufla!

6. Wieszak na krawaty ze świątecznym wzorem

Wieszak na krawaty / źródło: Murrano.pl

Szafa Twojego chłopaka „prosi” o wsparcie, bo jest miejscem przechowywania mieszaniny ubrań i dodatków? On lubi nosić eleganckie krawaty, ale często przerzuca zawartość szuflad w poszukiwaniu tego ulubionego? Masz już odpowiedź na pytanie, co będzie najlepszym upominkiem dla chłopaka z okazji Bożego Narodzenia!

7. Album na zdjęcia gentlemana

Album na zdjęcia / źródło: Murrano.pl

Jego dzieciństwo i Wasze wspólne wspomnienia wyryte na fotografiach zasługują na umieszczenie ich w wyjątkowym sejfie. Grawerowany album na zdjęcia to idealny przedmiot, aby przechowywać w nim najważniejsze wspomnienia, które warto będzie przywoływać.

8. Deska do krojenia

Deska do krojenia / źródło: Murrano.pl

Prezent na święta dla chłopaka, który jest też mistrzem kuchennych eksperymentów, wybierzesz, przeglądając grawerowane deski do krojenia, które wzbogacimy indywidualnym projektem wybranym przez kupującego.

9. Kalendarz książkowy, planner

Planner / źródło: Murrano.pl

Grudniowe spotkania świąteczne odbywają się na chwilę przed rozpoczęciem przygotowań do powitania nowego roku. 1 stycznia to dzień, gdy ludzie mogą traktować się jako osoby starsze o kolejny rok, a posiadane kalendarze tracą na ważności i konieczne jest zakupienie kolejnych.

Użyteczne i poddane personalizacji prezenty na święta dla chłopaka znajdziesz na stronach e-sklepu Murrano!