Pomysł na biznes: Mobilna myjnia parowa

lave_auto1

Oryginalne pomysły na biznes zawsze są w cenie. Oczywiście nie chodzi o to, by bezmyślnie ryzykować – ale by po zbadaniu grupy docelowej, rynku oraz potencjału biznesowego nie bać się postawić na coś, czego inni jeszcze nie znają. Takim pomysłem jest właśnie parowa myjnia samochodowa w wersji mobilnej – jeśli przymierzasz się do otwarcia własnego biznesu i szukasz inspiracji – jesteś w odpowiednim miejscu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze w tym temacie.

Rozpoznaj inne firmy

Zacznij od zapoznania się z profilami już istniejących od jakiegoś czasu myjni parowych – to najlepszy dowód na to, że masz przed sobą gotową receptę na sukces. Warto zapoznać się też bliżej z opiniami zadowolonych Klientów, jak również komentarzami właścicieli tego rodzaju myjni, którzy z radością opowiadają o tym jak każdego dnia przybywają im coraz to nowsze zlecenia, jak bardzo klientom odpowiada wysoka jakość usług związanych z myciem samochodów za pomocą pary. Jeśli pójdziesz tym tropem z porządnym biznesplanem, a przy okazji jeśli trochę Ci się poszczęści to być może dołączysz do tego zadowolonego grona właścicieli parowych myjni samochodowych, którzy swoje usługi świadczą nawet dla międzynarodowych koncernów.

Coraz większa popularność

Masz na to szansę – tym bardziej, że myjnie parowe zdobywają coraz większy rynek. Oferowanie swoich usług klientom indywidualnym to opcja, w której możesz się specjalizować – ale musisz wiedzieć, że jedyna jaka jest dla Ciebie dostępna. Bardzo fajnym i lukratywnym rozwiązaniem w tym kontekście okazuje się czyszczenie flot firmowych – jeśli uda Cu się podłapać kilku takich Klientów to właściwie jesteś już ustawiony. Inną opcją jest nawet skierowane swojej usługi mycia za pomocą pary w stronę tramwajów – jeśli mieszkasz w mieście, gdzie jest popularny ten środek komunikacji możesz odpowiednim osobą zaproponować swoją ofertę i tym samym masz wielkie szanse na wygranie przetargów. Podobna sprawa jest w odniesieniu do linii komunikacyjnych autobusowych czy też samochodów różnorakich firm przewozowych, których jak wiadomo – nie brakuje.

Ustaw się na cel – ustaw się na sukces

Dzisiaj możesz zacząć od mycia parą samochodów sąsiadów, a jutro już możesz mieć szansę na pozyskanie firmy z ogromną flotą samochodową. Tak – parowa myjnia sprawia, że jest to możliwe. Jeśli właśnie chcesz zacząć już dzisiaj od obsługi klientów indywidualnych – możesz np. skupić się na ofercie kierowanej do właścicieli drogich i luksusowych samochodów oferując im przykładowo mobilne auto spa. Na pewno się pokuszą! Mobilna myjnia parowa – z nią to wszystko jest możliwe, bowiem stanowi naprawdę wygodne rozwiązanie i dzięki temu można też zagwarantować klientom wysokiej jakości usługi. W tym ten dojazd do Klienta będzie na pewno Twoją największą kartą przetargową, jakiej nie będzie mogła zaoferować żadna inna myjnia – a już na pewno nie ta od a do zet zaplanowana w tradycyjnym stylu.

Zainteresował Cię temat własnej myjni? Zdobądź więcej informacji tutaj www.myjnieparowe.biz oraz tutaj ww.greensteam.pl