Boisz się zacząć pracę za granicą, bo nie znasz języka, mamy na to sposób

work-2005640_640

Nieznajomość języków obcych to ogromny problem, który dotyka bardzo wielu osób. Sprawia, że nie tylko rezygnują z zagranicznych podróży, ale także szansy na lepsze zatrudnienie. Czy jest jakiś sposób, by sobie z tym poradzić? Jak przełamać swój lęk i walczyć o lepszą przyszłość?

Niektórzy pewnie zasugerują, by uczyć się języków obcych, w szczególności angielskiego, ale co wtedy, gdy jest oferta pracy do podjęcia od zaraz? W takich sytuacjach nie ma szans na szybki kurs języka. Potrzeba minimum tygodnia solidnej nauki, by opanować, chociaż podstawowe słówka. Czy w takim razie powinniśmy zrezygnować z pracy? Jasne, że nie! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które sprawi, że zapomnisz o strachu i zaczniesz się cieszyć z możliwości rozwoju i zobaczenia świata. O jakim rozwiązaniu mówimy? O translatorach elektronicznych. Czym one są i w jaki sposób mogą Ci pomóc? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.

Czym są translatory elektroniczne?

Translatory elektroniczne Vasco to podręczne tłumacze, które mają funkcję rozpoznawania mowy i tłumaczenia prostych zwrotów, jak również pełnych zdań. W zależności od modelu swoim wyglądem może przypominać telefon lub tablet, więc z powodzeniem zmieści się w kieszeni, torbie lub plecaku. Vasco posiada również model Vasco Mini o średnicy ekranu ‘’2, która pozwala zmieścić urządzenie dosłownie wszędzie. Co powinieneś wiedzieć o takich urządzeniach? Przede wszystkim translatory elektroniczne Vasco pozwalają rozmawiać w wielu językach, np. Vasco Mini obsługuje aż 40 języków. Są intuicyjne w obsłudze, szybko reagują, więc nie występują problemy w czasie użytkowania. Poza tym translatory elektroniczne nie mają skomplikowanych funkcji, więc w trakcie użytkowania, dane internetowe są jedynie wykorzystywane do tłumaczeń, więc nie musisz się martwić o dodatkowe opłaty roamingowe. W porównaniu do innych urządzeń transfer danych jest tani, więc masz szansę na długie korzystanie w bardzo przystępnej cenie. Bezabonamentowa karta SIM zapewnia możliwość tłumaczenie wszędzie – nie tylko tam gdzie mamy zasięg WIFI.

 

W jaki sposób mogą Ci pomóc w obcym kraju?

Z pewnością w swojej pracy spotkasz kolegów i koleżanki z innych rejonów świata. Miło by było z nimi porozmawiać, ale co, jeśli każdy z nich mówi w innym języku? Wtedy wyciągasz swój translator z kieszeni, który szybko wyszuka i przetworzy mowę na wybrany przez Ciebie język. Warto dodać, ze głos wydobywający się z urządzenia to nie mechaniczny lektor, ale bardzo przyjemny głos na poziomie native speakera. Poza tym musisz się także liczyć z tym, że również szef będzie chciał z Tobą rozmawiać. Zamiast gestykulować lub mówić łamanym językiem, możesz wykorzystać translator. Oczywiście z translatora nie musisz korzystać tylko pracy, to bardzo praktyczne i przydatne urządzenie, które pozwoli Ci w łatwy sposób zrobić zakupy na bazarku czy w sklepie, złożyć zamówienie w restauracji, czy po prostu zamienić kilka słów z nowymi sąsiadami.

Jedno jest pewne, jeśli marzysz o pracy za granicą, a paraliżuje Cię strach, bo nie znasz języka, to najwyższa pora o tym zapomnieć. Kup jak najszybciej translator elektroniczny i ruszaj na podbój świata!

Kliknij w linki i odbierz rabat 30% na wszystkie produkty VASCO!